Warsztaty prawne dla licealistów
13 Grudnia

„Umowy zawierane w Internecie – jakie mam prawa jako konsument?"

Serdecznie zapraszamy na coroczny cykl warsztatów organizowany przez Studencką Poradnie Prawną Akademii Leona Koźmińskiego. Naszym celem jest rozwijanie świadomości prawnej u młodzieży oraz wzbudzenie zainteresowania problemami świata prawa, z którymi każdy może się spotkać. Spotkania odbywać się będą w formule hybrydowej:

• stacjonarnie, w sali D200 Akademii Leona Koźmińskiego, Ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa
  • w online we wtorki o godzinie 15:00 w platformie MS Teams

Uczniom przybliżona zostanie problematyka m.in. z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy . Warsztaty mają na celu szerzenie świadomości prawnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Najbliższe zajęcia to:

„Umowy zawierane w Internecie – jakie mam prawa jako konsument?”

Pewnie nie dacie sobie wcisnąć byle garnków czy spadku od zagubionego wujka z Afryki. Na co jednak powinniście zwracać uwagę zawierając inne umowy przez Internet? Jakie macie prawa jako konsument? Kiedy możecie odstąpić od umowy, a kiedy należy się rękojmia? Te i inne kwestie dla was omówimy.

ZAPISZ SIĘ