Studencka Poradnia Prawna-warsztaty 2021-www wydarzenie
22 Grudnia

„Umowa sprzedaży: prawa konsumenta a obowiązki sprzedawcy” - warsztaty Studenckiej Poradni Prawnej dla licealistów

Zapraszamy na cykl spotkań składa się z 6 wykładów prowadzonych przez studentów prawa Akademii Leona Koźmińskiego, działających w Studenckiej Poradni Prawnej. Zajęcia będą odbywać się w formie online w środy o godzinie 12:00.

Uczniom przybliżona zostanie problematyka z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa medycznego pod kątem karnym. Warsztaty mają na celu szerzenie świadomości prawnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Najbliższe zajęcia to:

„Umowa sprzedaży: prawa konsumenta a obowiązki sprzedawcy”

Aleksander Bojko i Jakub Figura

Co może być przedmiotem umowy sprzedaży? Czy osoba poniżej 18. roku życia może być stroną takiej umowy? Czego możesz się domagać jako kupujący? Omówienie zasad nawiązywania umowy sprzedaży oraz warunków dokonywania sprzedaży na odległość oraz poza lokalem przedsiębiorstwa.

Zajęcia odbędą się 22.12.2021 o godz. 12:00.

ZAPISZ SIĘ

Zapisy na pozostałe zajęcia z cyklu