16 Maja

Umiędzynarodowienie, czyli o tym jak spełniać naukowe marzenia?

Prawnicze Interdyscyplinarne Centrum Badawcze ALK oraz Redakcja kwartalnika „Krytyka Prawa. Niezależne Studia nad Prawem” mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z Panem drem Dawidem Kosteckim z Katedry Teorii, Filozofii i Historii Prawa ALK pt. „Umiędzynarodowienie, czyli o tym jak spełniać naukowe marzenia?”, które odbędzie się zdalnie w dniu 16 maja 2024 r. (czwartek) w godzinach 18:30-20:00 na platformie MS Teams.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane informacje dotyczące programów Ulam NAWA, Bekker NAWA Granty Interwencyjne NAWA i kilku innych. Wskaźniki sukcesu w programach grantowych sprawiają, że uczonym bardzo trudno jest zrealizować wymarzone projekty. Warto jednak złożyć aplikację np. o staż naukowy lub o zebranie za granicą materiałów do publikacji. Zainicjowanie współpracy międzynarodowej, mobilność wyjazdowa i przyjazdowa są szansą na projakościowe podejście do prowadzonych badań naukowych. Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej jest agencją grantodawczą pierwszego kontaktu dla 43% beneficjentów.

Patronat medialny - Puls Biznesu

Przypominamy o darmowej subskrypcji Pulsu Biznesu dla wszystkich członków społeczności Akademii Leona Koźmińskiego.

Rejestracja odbywa się na stronie https://www.pb.pl/subskrypcja/uczelnie/alk

Aby otrzymać link do spotkania prosimy o rejestrację
PROGRAM SPOTKANIA
18:30-18:34
Otwarcie spotkania - Prof. ALK dr hab. Waldemar Hoff
18:35-19:20
Wystąpienie "Umiędzynarodowienie, czyli o tym jak spełniać naukowe marzenia?" - Dr Dawid Kostecki
19:21-19:55
Dyskusja
19:56-20:00
Podsumowanie i zamknięcie spotkania - Prof. ALK dr hab. Waldemar Hoff
dr Dawid Kostecki

Adiunkt w Katedrze Teorii, Filozofii i Historii Prawa ALK, doktor nauk prawnych i magister historii w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Absolwent studiów podyplomowych Executive Master of Business Administration (EMBA), a także Doctor of Business Administration (DBA) w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie. Wieloletni pracownik jednostek administracji publicznej różnego szczebla. Od sierpnia 2022 r. dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej.

Popularyzator nauki, wykonawca w grancie Lubelski Podcast Naukowy. Autor podcastów z zakresu teorii i filozofii prawa.