Tydzień kariery - Dzień kobiet w biznesie
08 Marca
Tydzień Kariery: Dzień kobiet w biznesie

W ramach Tygodnia Kariery zapraszamy na Dzień kobiet w biznesie – 08.03.2021. Zaplanowane spotkania:

  • 10:30-11:30 - Jak znaleźć równowagę pomiędzy sobą a karierą (spotkanie w języku polskim)

Link do spotkania Spotkanie poprowadzi: Asia Piechocka

Prelegentka o sobie: Daję przestrzeń do refleksji, rozwoju i troski o siebie. Mówię o sobie: coach i trener dobrostanu, z wykształcenia psycholog. Zachęcam do odważnego i uważnego życia po swojemu. Wierzę w rozwój zgodny z sobą samym i tym, co najlepsze w każdym z nas. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą, miłośniczką olejków eterycznych, jogi i stepowania. Więcej informacji o mnie znajdziesz na www.joannapiechocka.pl. Czego dowiesz się podczas spotkania? Jestem przekonana, że gdybym odpowiednio wcześniej nie odpowiedziała sama przed sobą na pytania: "czym jest dla mnie kariera? Jaką równowagę w życiu chce mieć?" to dziś nie mogłabym o sobie powiedzieć: spełniona kobieta przed 30stką. Jeśli Ty sam/a nie ustawisz reguł gry w swoim życiu, to świat ustawi je za Ciebie. W trakcie spotkania podzielę się moimi sposobami na równowagę pomiędzy sobą a karierą. Zaproszę Cię do poszukiwania własnych patentów na życie w zgodzie ze sobą, tego w pracy/na studiach i po godzinach.

  • 12:00-13:30 - Warsaw Women Network Workshop conducted by Goldman Sachs (spotkanie w języku angielskim)

Wydarzenie to będzie miało na celu nawiązanie kontaktu z różnorodnymi studentami oraz zapoznanie ich z naszą firmą i możliwościami rozwoju kariery. Wydarzenie skupi się w szczególności na naszym warszawskim biurze / Warsaw Women's Network.

Zapisz się tutaj. Liczba miejsc ograniczona!

  • 15:45-16:45 - How diversed community at work can support my personal growth? Conducted by Nordea (spotkanie w języku angielskim)

Link do spotkania

Dwa światy, i ten lotniczy, i konsultingu, zdominowane są przez mężczyzn. Andrea Bielska opowie o tym, jak pozostać wierną swoim ideałom, kobiecości, nie nałożyć przysłowiowych spodni, a jednocześnie podążyć wymarzoną ścieżka kariery. Edyta Bednarczyk zaprezentuje Wam jak wygląda Równość, Różnorodność i Integracja społeczna w Nordea (nazywana powszechnie Diversity & Inclusion) i jak aktywizujemy pracowników do wspólnej budowy lepszego miejsca pracy.