Już 19 września rozpoczyna się kolejna edycja corocznego wyjazdu Summer Camp, organizowanego dla studentów pierwszego roku przez Akademię Leona Koźmińskiego. Integracyjno-sportowy letni obóz jest idealnym miejscem do zapoznania nowych osób których edukacja na naszej uczelni dopiero się rozpoczyna. Podczas obozu na uczestników czeka cały wachlarz atrakcyjnych zajęć m.in.
- Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, samoobrona, fitness czy spływ kajakowy.
- Imprezy integracyjne - ogniska, karaoke, dyskoteki, turnieje
- Programy naukowe - gry symulacyjne, podstawy finansów
Prowadzący zajęcia to trenerzy i wykładowcy ALK Miejsce wyjazdu to Żabinka k. Giżycka Życzymy uczestnikom udanego pobytu.