strategie wzrostu firmy
11 Września
Strategie wzrostu firmy - dzień otwarty online
  • Jesteś  właścicielem firmy lub menedżerem?
  • Odpowiadasz za wytyczanie kierunku wzrostu i rozwoju firmy?
  • Jesteś zainteresowany/a znalezieniem odpowiedzi na wiele pytań i dylematów, jakie niesie ze sobą wzrost firmy w różnych kontekstach firm małych i średnich, startupów i firm dojrzałych, w branżach o różnej intensywności technologicznej?

Jeśli tak, zapraszamy na dzień otwarty online "Strategie wzrostu firmy" w Akademii Leona Koźmińskiego. Będzie to spotkanie dla kandydatów na studia Strategie wzrostu firmy - przejęcia, alianse i modele innowacji firmy, połączone z zajęciami merytorycznymi (takimi, jakie odbywają się na studiach).

11 września (sobota), 13.30 Zapisz się, a otrzymasz link do spotkania.

Jeśli rozważasz swój rozwój w tym obszarze, przyjdź i zobacz, jak uczymy. Przed podjęciem decyzji o wyborze studiów warto dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami i doradcą edukacyjnym, aby porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Spotkanie odbędzie się w formule online.

Plan spotkania:

  • 13.30 Powitanie gości
  • 13:35-14:20 Zajęcia z obszaru strategii organizacji pt. „7 wyzwań wzrostu firmy”, które poprowadzi prof. ALK dr hab. Mariola Ciszewska-Mlinarič
  • 14:20  Sesja informacyjna i sesja pytań i odpowiedzi

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz.                

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisz się na spotkanie
kliknij
Spotkanie poprowadzi
prof. Ciszewska-Mlinaric
Prof. ALK dr hab. Mariola Ciszewska-Mlinarič

Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego oraz visiting profesor na MCI Management Center Innsbruck w Austrii i ESSCA - École de Management we Francji.

Jej zainteresowania badawcze ewoluują wokół tematu strategii organizacyjnej, kontroli strategicznej, podejmowania decyzji strategicznych, zdolności adaptacyjnych, a ostatnio - strategii internacjonalizacji.

Opublikowała szereg artykułów w czasopismach polskich i międzynarodowych oraz była współautorką dwóch monografii z zakresu zarządzania strategicznego.

Magdalena Żuk
Koordynator spotkania
Magdalena Żuk