strategie wzrostu firmy
26 Czerwca
Strategie wzrostu firmy - dzień otwarty online
  • Jesteś  właścicielem lub menedżerem?
  • Odpowiadasz za wytyczanie kierunku wzrostu i rozwoju firmy?
  • Jesteś zainteresowany/a znalezieniem odpowiedzi na wiele pytań i dylematów, jakie niesie ze sobą wzrost firmy w różnych kontekstach firm małych i średnich, startupów i firm dojrzałych, w branżach o różnej intensywności technologicznej)?

Jeśli tak, zapraszamy na dzień otwarty online "Strategie wzrostu firmy" w Akademii Leona Koźmińskiego. Będzie to spotkanie dla kandydatów na studia Strategie wzrostu firmy - przejęcia, alianse i modele innowacji firmy, połączone z zajęciami merytorycznymi takimi, jakie odbywają się na studiach.

26 czerwca (sobota), 14:00 Zapisz się, otrzymasz link do spotkania. Jeśli rozważasz swój rozwój w tym obszarze, przyjdź i zobacz, jak uczymy. Przed podjęciem decyzji o podjęciu studiów warto dołączyć do spotkania z naszymi wykładowcami  i doradcą edukacyjnym, aby porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Spotkanie odbędzie się w formule online.

Plan spotkania

  • 14:00 Powitanie gości
  • 14:00-14:45 Zajęcia z obszaru strategii organizacji pt. „7 wyzwań wzrostu firmy” poprowadzi prof. ALK Mariola Ciszewska-Mlinarič
  • 14:45-15:15 Sesja informacyjna i sesja pytań i odpowiedzi

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.                

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie poprowadzi
prof. Ciszewska-Mlinaric
Prof. ALK dr hab. Mariola Ciszewska-Mlinarič

Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego oraz visiting profesor na MCI Management Center Innsbruck w Austrii i ESSCA - École de Management we Francji.

Jej zainteresowania badawcze ewoluują wokół tematu strategii organizacyjnej, kontroli strategicznej, podejmowania decyzji strategicznych, zdolności adaptacyjnych, a ostatnio - strategii internacjonalizacji.

Opublikowała szereg artykułów w czasopismach polskich i międzynarodowych oraz była współautorką dwóch monografii z zakresu zarządzania strategicznego.

Magdalena Żuk
Koordynator spotkania
Magdalena Żuk