Start-up czy etat - www wydarzenie
07 Grudnia

„Startup czy etat?” – webinar organizowany razem ze Startup Academy

Zapraszamy na webinar „Startup czy etat ?”, organizowany razem ze Startup Academy. Webinar odbędzie się 7 grudnia 2021 na platformie MS Teams w godzinach 16:00-17:30.

Podczas spotkania będziemy mieć okazję do wyjaśnienia najbardziej nurtujących zagadnień, które są istotne dla każdego przyszłego przedsiębiorcy.

Agenda:

• Słowniczek startupowy, czyli kilka podstawowych pojęć zanim zaczniemy rozmawiać o startupach
  • Dlaczego ludzie nie zakładają własnego biznesu, choć o nim marzą?
  • Czy istnieje odpowiedni czas na zakładanie startupu, czy lepiej najpierw pracować na etacie i zdobywać doświadczenie?
  • Czy możliwe jest połączenie etatu i własnego startupu?
  • Jak sprawdzić, czy mój pomysł odniesie sukces?
  • Skąd brać pieniądze na swój biznes?
  • 5 grzechów głównych startupowców
  • Co może Ci pomóc wystartować?
  • Podsumowanie – sesja pytań i odpowiedzi

Prowadząca: Karolina Piotrowska  Członkini Zarządu Startup Academy oraz Menedżerka inkubacji w platformie startowej Startup Heroes. Z branżą startupów związana od ponad 5 lat, w czasie których współpracowała z wieloma startupami z różnych branż, koordynując liczne programy akceleracyjne w całej Polsce. Na co dzień poszukuje synergii działań pomiędzy korporacjami, samorządami lokalnymi i startupami, wspierając je w skutecznym wdrażaniu innowacji.

W czasie pracy ze startupami pomaga im w walidowaniu pomysłów biznesowych, wdrażaniu ich produktów i usług na rynek oraz dalszym rozwoju. Z korporacjami i samorządami lokalnymi współpracuje w zakresie projektowania akceleratorów i programów szkoleniowych szytych na miarę potrzeb.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz bogatym doświadczeniem – startupowy świat poznała z różnych stron, odpowiadając m.in. za walidację własnych konceptów biznesowych. Pasjonatka innowacji, startupów i przedsiębiorczego trybu życia.

Link do spotkania online poniżej.

Dołącz do spotkania
WEŹ UDZIAŁ