Sprawodawczość finansowa
15 Kwietnia
„Sprawozdawczość finansowa w dobie nieustannych zmian.” – warsztat z PwC x Koło Naukowe Audytor

Zapraszamy na warsztat podczas którego dowiesz się więcej o sprawozdawczości finansowej!

Dlaczego audyt jest w obecnych czasach - nieustannych zmian i niepewności - jeszcze ważniejszy? Jak nowe standardy wpływają na kształt sprawozdania finansowego? Jakie zmiany wprowadził MSSF16?

Na te i podobne pytania będą odpowiadali przedstawiciele działu audytu w PwC w trakcie spotkania.

Kiedy? 15.04.2021 godz. 15:00

Gdzie? Warsztat poprowadzimy w pełni zdalnie, bez wychodzenia z domu! Osoby zapisane otrzymają zaproszenie wraz z linkiem do spotkania na 2 dni przed terminem rozpoczęcia z prośbą o potwierdzenie udziału.

Warsztat skierowany jest do studentów 3 roku studiów I stopnia oraz jednolitych magisterskich, a także studentów II stopnia, którzy dodatkowo są zainteresowani procesem rekrutacyjnym.

Rejestracja na warsztat TUTAJ
tutaj