30 Maja

Spotkanie praktyków logistyki eCommerce

Serdecznie zapraszamy wszystkich praktyków i sympatyków logistyki eCommerce do udziału w spotkaniu, które jest niepowtarzalną okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, a także możliwości wymiany doświadczeń z innymi przedstawicieli branży.

30 maja 2023r., godz. 09:00, Akademia Leona Koźmińskiego.

e-Commerce Logistics Experts Association powstało w ubiegłym roku  z myślą szerzenia dobrych praktyk, a także budowania standardów w obszarze logistyki e-Commerce. Wierząc, że osobiste spotkanie jest najlepszą okazją do wymiany wiedzy, zdecydowali się zorganizować pierwsze spotkanie branżowe meetComm, na które zapraszają wszystkich praktyków i sympatyków logistyki eCommerce.  Będzie to niepowtarzalna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, a także możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedstawicieli branży.  Oprócz części merytorycznej, na uczestników czeka gra networkingowa, tematyczne stoły dyskusyjne oraz nieformalne wieczorne spotkanie. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie meetComm.

Wesprzyj Fundację Koźmińskich! Biorąc pod uwagę Państwa zainteresowanie tematyką konferencji, zachęcamy do wsparcia Fundacji Koźmińskich, realizującej m.in. program stypendialny dla uzdolnionych studentów. Dotychczas dzięki darczyńcom oraz partnerom, przekazaliśmy stypendia ponad 400 osobom, w tym na przykład Pani Weronice Szewczuk, studentce Zarządzania w wirtualnym środowisku i jednocześnie przewodniczącej samorządu studenckiego ALK, która otrzymała od Fundacji stypendium za wyróżniające się aktywności na rzecz społeczności ALK. Otrzymane stypendium umożliwiło jej realizację marzeń o zdobywaniu wiedzy i rozwoju.