Egzaminy i trudniejszy czas? Zimowa chandra? A może jeszcze coś innego? Zrób sobie przerwę, wpadnij na ciastko i pogadajmy o tym co u Ciebie!
Biuro ds. Dobrostanu organizuje otwarte spotkanie dla każdego, kto jest chętny, aby niezobowiązująco spędzić razem czas. Na luzie, bez zapisów - zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę nieformalnie się spotkać!
Zapraszamy 2 lutego, od 18.00 do 20.00 do sali D 123