Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?
11 Maja
Seminarium pt. Czy nadchodzi rewolucja w podatkach? (z cyklu: Konkretnie o ekonomii)

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. "Czy nadchodzi rewolucja w podatkach?", które odbędzie się 11 maja 2021 roku o godz. 17:00 na platformie Zoom (link poniżej).

Wprowadzenie przedstawi dr Jarosław Janecki (Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej), komentarz wygłosi dr Paweł Dąbek (Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

Spotkanie jest trzecim spotkaniem w ramach cykl Seminariów Naukowych pt. Konkretnie o ekonomii, które organizujemy w ramach współpracy trzech ośrodków naukowych – Akademii Leona Koźmińskiego, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zachęcamy Państwa do przekazania niniejszej wiadomości Swoim Współpracownikom.

Dostęp do spotkania w aplikacji Zoom.

Meeting ID: 999 0101 5597 Passcode: 249052

Organizatorzy: