Aspekty prawne projektu
30 Listopada
Seminarium online "Aspekty prawne projektu rozporządzenia w sprawie warunkowości (praworządność – fundusze unijne)"

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa UE, Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego we współpracy z Team Europe zaprasza na seminarium "Aspekty prawne projektu rozporządzenia w sprawie warunkowości (praworządność – fundusze unijne)", które odbędzie się 30 listopada 2020 (w poniedziałek), o godz. 18 na platformie MS Teams.

Program:

1. Powitanie i wprowadzenie: prof. dr hab. Jan Barcz, kierownik Katedry

2. Wykład wprowadzający: prof. PW dr hab. Justyna Łacny

3. Komentarz:

• prof. UMCS dr hab. Rafał Poździk
  • prof. dr hab. Robert Grzeszczak

4. Dyskusja

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Aby dołączyć do spotkania, kliknij tutaj.

Justyna Łacny – prof. PW dr hab.,prodziekan ds. Nauki na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej, specjalizuje się w prawie UE, zwłaszcza wochronie interesów finansowych UE i problematyce niezgodnego z prawem wydatkowania tych funduszy.

Robert Grzeszczak –prawnik, profesor nauk społecznych, specjalizuje się w prawie UE, od 2009 r. związany z Uniwersytetem Warszawskim, wcześniej z Uniwersytetem Wrocławskim, Przewodniczący Komitetu Nauk Prawnych PAN w kadencji 2020-2023.

Rafał Poździk– prof. UMCS dr hab., pracuje w Katedrze Prawa UEWPiA UMCS w Lublinie, radca prawny, specjalizuje się w sprawach związanych z wdrażaniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych.