Seminarium "Efektywność polityki pieniężnej po pandemii - czy warto rozważyć emisję obligacji detalicznych NBP?"

28.04.2022
17:30
ZAPISZ SIĘ
TUTAJ
Seminarium Kolegium Finansów

Zapraszamy na seminarium "Efektywność polityki pieniężnej po pandemii - czy warto rozważyć emisję obligacji detalicznych NBP?", które odbędzie się w czwartek, 28 kwietnia 2022 roku o godz. 17:30 w sali D200 oraz online.

Wprowadzenie przedstawi dr Bogusław Grabowski - członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 1998-2004, komentarz wygłosi Ludwik Kotecki - członek RPP obecnej kadencji.

Spotkanie będzie także transmitowane w sieci. Prosimy o rejestrację TUTAJ