Seminarium "Efektywność polityki pieniężnej po pandemii - czy warto rozważyć emisję obligacji detalicznych NBP?"
ZAPISZ SIĘ
TUTAJ
Zapraszamy na seminarium "Efektywność polityki pieniężnej po pandemii - czy warto rozważyć emisję obligacji detalicznych NBP?", które odbędzie się w czwartek, 28 kwietnia 2022 roku o godz. 17:30 w sali D200 oraz online.
Wprowadzenie przedstawi dr Bogusław Grabowski - członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 1998-2004, komentarz wygłosi Ludwik Kotecki - członek RPP obecnej kadencji.
Spotkanie będzie także transmitowane w sieci. Prosimy o rejestrację TUTAJ