SAP
18 Września

SAP open day

Zapraszamy Państwa na Open Day i warsztaty, na których dokładnie pokażemy praktyczny charakter studiów Praktyczne zastosowanie SAP ERP. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie studiów oraz kwestiach organizacyjnych.

Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji  światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek ten jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Znajomość systemu SAP stwarza możliwość pracy jako specjalista z obszarów: logistyka, planowanie produkcji, planowanie zapotrzebowania, dystrybucja  i sprzedaż, kontrola i zapewnienie jakości, produkcja, finanse, utrzymanie ruchu, gospodarka remontowa, kontroling finansowy, a także jako konsultant wdrożeniowy, architekt procesów biznesowych i wiele innych. Jest to atut, który odpowiednio wykorzystany, może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy. Termin i miejsce

Sobota, 18.09.2021, godz. 16:30   Spotkanie odbędzie się w formule online.

 

Plan spotkania
16.30
Powitanie uczestników
16.30-16.45
Wprowadzenie: Co to jest system SAP?
16.45-17.30
Zaprezentowanie systemu SAP ERP w postaci praktycznego pokazu z case study z wybranej funkcjonalności na najnowszym SAP GUI 7.60
17.30-17.45
Jak zostać użytkownikiem końcowym lub konsultantem SAP?
17.45
Sesja pytań i odpowiedzi

Nasi eksperci

Paweł Woźniak
Paweł Woźniak

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Konsultant SAP w modułach: MM / WM / QM / PP w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów logistycznych w wiodących zakładach przemysłu chemicznego w Polsce. Doradca w zakresie wykorzystywania modułów SAP: MM / WM / QM / PP. Praca z użytkownikami, polegająca na wspieraniu i pogłębianiu wiedzy dotyczącej fachowego wykorzystania SAP w procesach zachodzących w organizacji. 

Sebastian Sobczyk
Sebastian Sobczyk

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się w systemach informatycznych wspomagających działalność przedsiębiorstwa (ERP), konsultant oraz trener programów: SAP, Comarch XL. Konsultant  wdrożeń i wsparcia rozwiązań informatycznych w firmach. Od lat prowadzi z sukcesem własną działalność gospodarczą, jest doradcą biznesowym w zakresie technologii nowoczesnych rozwiązań informatycznych w sieci. Wspiera i pogłębia wiedzę użytkowników w obszarze fachowego wykorzystania systemu SAP w procesach zachodzących w organizacji. Bierze udział w transferach wiedzy dotyczącej procesów logistycznych u klienta. Posiada również duże doświadczenie praktyczne jako administrator sieci komputerowych i analityk hurtowni danych. 

Kasprzyk Monika kebs
Koordynator spotkania
Monika Kasprzyk