19 Maja

Rynek Pracy Managera w 2022 roku - spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla Absolwentów i Przyjaciół ALK

UWAGA - zmiana formuły spotkania!

Wydarzenie odbędzie się tylko w formie online. Link do spotkania zostanie rozesłany do osób, które uzupełniły formularz zgłoszeniowy.

------------

Czy zwiększył się popyt na managerów na rynku pracy po wyciszeniu pandemii? Czy poruszanie się po nim stało się łatwiejsze czy trudniejsze? Czy kontakt z headhunterami się opłaca? Z jakimi rozwiązaniami technologicznymi powinien zaprzyjaźnić się kandydat? Jak wygląda rynek pracy w 2022 i co to oznacza dla doświadczonych kandydatów?

Jeśli myślisz w najbliższym czasie o aktywnym lub pasywnym szukaniu pracy, polecamy wydarzenie pt. „Rynek Pracy Managera w 2022 roku”, podczas którego Anna Zadrożna – doświadczony doradca kariery z firmy Career Angels Polska, odpowie na ww. pytania oraz:

• w jaki sposób zmieniły się życiorysy pod wpływem technologii?
  • jakich trendów – mimo popularności – unikać jak ognia?
  • jakie kanały szukania pracy są najbardziej efektywne i dlaczego?
  • w jaki sposób zmieniły się procesy rekrutacyjne dla managerów?

Celem eventu jest przekazanie uczestnikom wiedzy i praktycznych porad, by mogli:

• oszacować potrzebny wysiłek i czas
  • zaprojektować własną strategię szukania pracy
  • zminimalizować potencjalne frustracje
  • wyeliminować błędy z całego procesu.

Anna Zadrożna, była rekruterka i Dyrektor HR, podzieli się prawdziwymi przykładami, statystykami i badaniami rynku oraz z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania.

Wydarzenie odbędzie się w formie online na platformie Zoom.

Agenda:

• 18.30 - 19.30 - Rynek Pracy Managera w 2022 roku - Anna Zadrożna - Career Angels

Serdecznie zapraszamy wszystkich Absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego na niniejsze spotkanie inspiracyjno-networkingowe. Jeśli Twój przyjaciel/przyjaciółka jest zainteresowany/a wzięciem udziału zabierz go/ją ze sobą.

Uczestnicząc w spotkaniu wspierasz Fundację Koźmińskich. Przekazywana cegiełka o wartości 50 zł za udział w naszych wydarzeniach kierowanych do Absolwentów i Przyjaciół uczelni, w całości zasila konto Fundacji Koźmińskich i wspiera najbardziej potrzebujących (obecnie zbieramy środki na pomoc społeczności ukraińskiej).

Zapisz się na spotkanie
Wypełnij formularz

Ekspert:

Anna Zadrożna

Pracuje w HR od blisko 20 lat – najpierw jako headhunter, oraz po stronie wewnętrznego HR, gdzie w roli Dyrektora HR tworzyła od podstaw obszar human resources, jak i przeprowadzała szkolenia z zakresu np. rekrutacji, oceny pracowniczej, rozmowy feedbackowej. Od 2011 roku współpracuje z Career Angels, gdzie wspiera managerów i wyższą kadrę zarządzającą w zakresie zarządzania karierą i poszukiwania pracy w Polsce i w Europie. Dodatkowo, od 2017 jest certyfikowanym konsultantem Decision Dynamics z narzędzi „Career View” & „Culture View”. Jest absolwentką Psychologii Społecznej na SWPS. Ukończyła także studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach: Zarządzanie kompetencjami zawodowymi pracowników, Coaching profesjonalny, Kadry i płace w prawie i praktyce. Prowadzi zajęcia m.in. dla studentów i absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.