Festiwal Nauki
27 Września

RYNEK PRACY I KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI - wykład w ramach 26. Festiwalu Nauki w Warszawie

Od 26 do 30 września 2022 r. w Akademii Leona Koźmińskiego odbędą się wykłady i warsztaty w ramach XXVI edycji Festiwalu Nauki. Jako współorganizator wydarzenia, w które co roku angażuje się prawie 100 ośrodków naukowych, kulturalnych oraz instytucji publicznych i prywatnych, przygotowaliśmy specjalnie dla Was wykłady, których tematyka poruszać będzie zagadnienia związane z nowymi technologii, innowacjami w biznesie, przedsiębiorczością oraz globalnymi zmianami zachodzącymi w stylu życia współczesnego człowieka. Serdecznie zapraszamy na wykład:  

RYNEK PRACY I KOMPETENCJE PRZYSZŁOŚCI - Nina Kotula, 27.09.2022, godz. 11.00 - 12.00, Akademia Leona Koźmińskiego, sala D200

W jaki sposób nowoczesne technologie zmieniają świat i rynek pracy? Jakie kompetencje przydadzą się w przyszłości? Zapraszam na przygodę do świata cyfrowych technologii, który otwiera przed nami nowe możliwości i wyzwania!

_________________________________________________________________________________________________________________________

Festiwal Nauki to wydarzenie, które co roku gromadzi publiczność zainteresowaną aktualnymi problemami badawczymi, sposobami prowadzenia badań i odkryciami w różnorodnych dziedzinach nauki. Tematyka festiwalowych spotkań dotyczy nauk ścisłych, przyrodniczych, medycyny, nauk humanistycznych i społecznych, a także nauk o kulturze i sztuce. Festiwal Nauki jest otwarty dla wszystkich chętnych bez względu na wykształcenie i wiek. Spotkania mają formę debat, wykładów, warsztatów, pokazów filmowych, wizyt w laboratoriach, wystaw, wycieczek, konkursów i gier edukacyjnych.

 

WEŹ UDZIAŁ W WYKŁADZIE
ZAREJESTRUJ SIĘ