ROZWIAZANIA CHMUROWE
19 Czerwca
Rozwiązania chmurowe w praktyce - dzień otwarty online

Zapraszamy dzień otwarty online, podczas którego pokażemy praktyczny charakter studiów "Rozwiązania chmurowe w praktyce." Sobota, 19 czerwca, 10.30 Zarejestruj się, otrzymasz link do wydarzenia.

Studia skierowane są przede wszystkim do osób aktywnych zawodowo, absolwentów kierunków technicznych lub osób posiadających podstawową wiedzę IT, chcących zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności eksperckie w zakresie najpopularniejszych rozwiązań chmurowych, umożliwiające gotowość do pracy w tym obszarze.  

Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie i zakresie studiów, zarówno z naszymi wykładowcami, jak i reprezentantami firmy Google, która jest partnerem studiów.

Podczas naszego spotkania online:

  • pokażemy czym jest chmura Google
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • przyjrzymy się programowi studiów
  • odpowiemy na pytania (zarówno techniczne jak i organizacyjne)

Partnerzy spotkania

Google cloud GFT logo
Plan spotkania
10.30
Powitanie uczestników
10:30-11.45
Wprowadzenie: Czym jest chmura Google Cloud (Andrzejem Szelemetko -przedstawiciel firmy GFT)
11.45-12.30
Prezentacja/warsztat na instancji GCP (Jakub Skuratowicz - przedstawiciel Google)
12.30-12.45
Dyskusja na temat warunków studiów
12.45
Sesja pytań i odpowiedzi
Nasi trenerzy
Andrzej Szelemetko
Andrzej Szelemetko

Cloud Solutions Architect

Starszy inżynier oprogramowania i architekt technologii chmurowych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ma certyfikaty Google Cloud.

Zaangażowany lider z doświadczeniem w wielu obszarach, takich jak aplikacje cloud native, mikrousługi, różne bazy danych SQL i NoSQL, transmisja danych i budowa infrastruktur hybrydowych.

Jego istotne projekty to m.in. budowa banku wirtualnego na infrastrukturze AWS z wykorzystaniem architektury mikrousług oraz stworzenie bezpiecznego środowiska chmury hybrydowej opartego na platformie GCP Anthos.

jakub skuratowicz
Jakub Skuratowicz

Before Google he was a data architect, consultant and CTO. Had experience with variety of businesses and analytics technologies both as customer and a vendor. Now a cloud solution architect with focus on data oriented customers. Data warehousing and data visualization hobbyist.

Magdalena Żuk
Koordynator spotkania
Magdalena Żuk