ROZWIAZANIA CHMUROWE
25 Września
Rozwiązania chmurowe w praktyce - dzień otwarty online

Zapraszamy dzień otwarty online, podczas którego pokażemy praktyczny charakter studiów "Rozwiązania chmurowe w praktyce." Sobota, 25 września, 10.30 Zarejestruj się, otrzymasz link do wydarzenia.

Studia skierowane są przede wszystkim do osób aktywnych zawodowo, absolwentów kierunków technicznych lub osób posiadających podstawową wiedzę IT, chcących zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności eksperckie w zakresie najpopularniejszych rozwiązań chmurowych, umożliwiające gotowość do pracy w tym obszarze.

Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać o programie i zakresie studiów, zarówno z naszymi wykładowcami, jak i reprezentantami firmy Google, która jest partnerem studiów.

Podczas naszego spotkania online:

• pokażemy czym jest chmura Google
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • przyjrzymy się programowi studiów
  • odpowiemy na pytania (zarówno techniczne jak i organizacyjne)

Partnerzy spotkania

Google cloud GFT logo
Plan spotkania
Powitanie uczestników
10:30-11.15
On-premise vs chmura - dlaczego opłaca się zainwestować w wiedzę z obszaru cloud
11.15-12.15
Droga ku chmurze jest nieunikniona - konkretne przykłady
12.15-12.30
Dyskusja na temat warunków studiów
Sesja pytań i odpowiedzi
Nasi trenerzy
Andrzej Szelemetko

Cloud Solutions Architect

Starszy inżynier oprogramowania i architekt technologii chmurowych z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ma certyfikaty Google Cloud.

Zaangażowany lider z doświadczeniem w wielu obszarach, takich jak aplikacje cloud native, mikrousługi, różne bazy danych SQL i NoSQL, transmisja danych i budowa infrastruktur hybrydowych.

Jego istotne projekty to m.in. budowa banku wirtualnego na infrastrukturze AWS z wykorzystaniem architektury mikrousług oraz stworzenie bezpiecznego środowiska chmury hybrydowej opartego na platformie GCP Anthos.

Piotr Woźniak

Konsultant Google Cloud dla Chmury Krajowej, GFT i Google Poland z ponad 5-letnim doświadczeniem w IT. Zrealizował projekty związane z inżynierią danych (on-prem i w chmurach) dla czołowych banków inwestycyjnych, największego polskiego przewoźnika kolejowego i jednej z największych firm biofarmaceutycznych na świecie.

Poprowadził techniczne warsztaty takie jak:

- Certyfikacja Associate Cloud Engineer dla pracowników największego banku w UK,
- Tworzenie hurtowni danych w metodyce Data Vault 2.0,
- Optymalizacja rozwiązań w Azure Synapse Analytics,
- Cloud Fundamentals,
- Cloud Onboarding,
- Przetwarzanie danych w GCP dla największej polskiej firmy z sektora energetycznego.

W ramach inicjatywy Microsoft “Czwartki z Azure”, nagrał webinar “Synapse Analytics - więcej niż hurtownia na konkretnych przykładach” (bit.ly/synapse28) o analizie wydajnościowej hurtowni Azure i jej zastosowaniu do monitorowania danych giełdowych (IEX Cloud) w czasie rzeczywistym.

Jako członek klubu Toastmasters (3 lata w anglojęzycznym klubie “Verbal Victory”) poprowadził warsztat o przemawianiu publicznym.

Absolwent Politechniki Poznańskiej, student psychologii. Jako przewodniczący koła naukowego, zorganizował otwartą konferencję “Tygiel Nastrojów” (bit.ly/tygiel28) na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Magdalena Żuk
Koordynator spotkania