Regeneracja! Kongres ekonomiczny o Twojej przyszłości
1 września 2023 r. w Akademii Leona Koźmińskiego uczestnicy Kongresu ekonomicznego będą debatować o nowym modelu społeczno-gospodarczym dla Polski i świata w polikryzysie. Zastanowią się jak naprawić błędy ostatnich dekad i stworzyć sprawiedliwą, bezpieczną przyszłość.
Jana Oleszczuk-Zygmuntowski:
Kongres Regeneracji, w tym roku pod nazwą Regeneracja!, zaprasza wszystkich zainteresowanych dyskusją o systemie społeczno-gospodarczym. Przed nami wielka praca, ponieważ razem potrzebujemy poukładać gospodarkę, która będzie gotowa na wyzwania kryzysu klimatycznego i nowej rewolucji technologicznej. To dla nas zaszczyt, że coroczny kongres tym razem odbywa się w trakcie 30-lecia Akademii Leona Koźmińskiego. Uważamy, że zarówno ta szanowana instytucja, jak i nasze Stowarzyszenie “Polska Sieć Ekonomii” mają przed sobą świetlaną przyszłość, ponieważ nigdy ekonomiści oraz sprawni zarządzający nie byli potrzebni tak, jak dzisiaj.
Program wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia.