doktoraty wdrożeniowe
21 Czerwca

Python Development – dzień otwarty online studiów podyplomowych

Zapraszamy na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych PYTHON DEVELOPMENT – ANALIZA DANYCH, UCZENIE MASZYNOWE, PROJEKTOWANIE ROZWIĄZAŃ IT w Akademii Leona Kozminskiego! Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem umiejętności w obszarze programowania Python, analizy danych, uczenia maszynowego i projektowania rozwiązań IT, to spotkanie jest idealną okazją, aby dowiedzieć się więcej.

Spotkanie odbędzie się w następującym terminie: 21 czerwca 2023 r. | 19.00 na platformie MS Teams Formularz rejestracyjny

Plan spotkania:

19:00 -  Wprowadzenie do tematyki studiów

19.05-20:05 - Miniwarsztat z analizy danych w Pythonie - sesja pokazowa

20:05-20:15 - Sesja informacyjna (Q&A) o studiach podyplomowych.  

W ostatniej części spotkania odpowiemy na pytania i udzielimy informacji na temat studiów podyplomowych z zakresu Pythona, analizy danych, uczenia maszynowego i projektowania rozwiązań IT. Podzielimy się również wskazówkami dotyczącymi przygotowania do tych studiów.  

Spotkanie poprowadzą doświadczeni eksperci:

  • Paweł Chrostowski
  • Grzegorz Mazur

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej. Po zapisaniu się otrzymasz potwierdzenie i dalsze informacje dotyczące spotkania.

Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego spotkania i skorzystasz z okazji do poszerzenia swojej wiedzy w dziedzinie Pythona, analizy danych, uczenia maszynowego i projektowania rozwiązań IT.  

O naszych studiach: Celem studiów podyplomowych "Python Development – analiza danych, uczenie maszynowe, projektowanie rozwiązań IT" jest zapoznanie uczestników z możliwościami wykorzystania języka Python w praktycznych zastosowaniach biznesowych. Studia podyplomowe w formule hybrydowej (60% zajęć stacjonarnych, 40% zajęć online) mają charakter warsztatowy - podczas zajęć słuchacze pod przewodnictwem doświadczonego wykładowcy budują na żywo rozwiązania IT (livecoding). Zakres omawiany na studiach głównie skupia się na nauce dobrych podstaw samego języka programowania Python oraz na wykorzystaniu jego możliwości do kluczowych obszarów w IT czyli: analizy danych (Data Analysis), uczenia maszynowego (Machine Learning) oraz budowy aplikacji internetowych (Web Development) także   w zakresie ich projektowania UX/UI oraz wykorzystania narzędzi i platform developerskich czy współpracy w zespołach projektowych z systemem kontroli wersji (git).

 

Zapisz się
Formularz

Trenerzy

Paweł Chrostowski

Absolwent Politechniki Rzeszowskiej. Pracuje obecnie w sektorze finansowym na stanowisku Senior IT Developer, posiadając jednocześnie doświadczenie jako Senior Business Analyst.

Na co dzień zajmuje się przetwarzaniem i analizą danych oraz automatyzacją procesów biznesowych przy użyciu języka Python. Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń od 2019 oraz zajęć dla studentów studiów podyplomowych w IT. Ciągle pogłębia swoją wiedzę poprzez pracę w dodatkowych projektach również jako freelancer,ucząc się nie tylko nowych technologii, ale również podejść projektowych i relacji z klientem.

Grzegorz Mazur
Grzegorz Mazur

Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu (Nowoczesne technologie Webowe i Mobilne) oraz studiów podyplomowych (Android i iOS) na Politechnice Wrocławskiej.

Obecnie pracuje w międzynarodowej firmie świadczącej usługi IT consultingu dla międzynarodowych klientów. Wcześniej pracował także w projektach IT dla branży lotniczej, edukacyjnej i w mniejszych firmach softwarowych . Ma doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i praktycznym szkoleniu ludzi dorosłych. Prowadzi szkolenia dla osób dorosłych od 2012 roku (w tym w IT od 2014 roku). Pasjonuje się budowaniem projektów szkoleniowych IT uczących praktycznych umiejętności IT w celu podniesienia kwalifikacji lub przebranżowienia się. Od 2017 w ramach samych informatycznych studiów podyplomowych w różnych miastach przeszkolił ponad 300 osób. 

Obszary jego zainteresowań to: budowa aplikacji webowych, mobilnych, testowanie oprogramowania i kontrola wersji. Zwolennik wykorzystywania używanych obecnie w firmach aplikacji i narzędzi IT również w celach szkoleniowych.

Koordynator spotkania
Monika Kasprzyk