Uniwersytet Trzeciego Wieku - psychologia pieniadza
14 Grudnia

„Psychologia pieniądza” – wykład w ramach Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów na wykład otwarty prowadzony w ramach Praskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który współtworzymy z Urzędem Dzielnicy Praga-Północ miasta st. Warszawy. Wykładowcy naszej Akademii dostarczają seniorom interdyscyplinarną wiedzę i umożliwiają im rozwój umiejętności w różnych obszarach, m.in. psychologii, ekonomii i IT.

Temat: „Psychologia pieniądza”  Pieniądze budzą emocje i wpływają na nasze zachowania w różnych codziennych sytuacjach. Wykład o tym, że ludzka racjonalność ma swoje ograniczenia, a darmowy produkt nie zawsze stanowi najkorzystniejszy wybór.

Wykład odbędzie się 14.12.2021 (wtorek) w naszej Akademii przy ul. Jagiellońskiej 57/59.

Spotykamy się o godz. 14:30 w Auli Leona Koźmińskiego w budynku C.

W trakcie wykładu odbędzie się konkurs z nagrodami, w którym do wygrania będą lewki-maskotki.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (maseczki, dezynfekcja, zajęte co drugie miejsce).

W przypadku zwiększonej liczby zachorowań związanych z pandemią Covid-19 istnieje prawdopodobieństwo zmiany terminu wykładu.

Ci z Państwa, którzy preferują formę online, zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo z wykładu TUTAJ.