Psychologia biznesu - dzień otwarty
06 Lutego
Psychologia biznesu - dzień otwarty
  • Szukasz unikatowej wiedzy na temat narzędzi behawioralnych potrzebnych w zarządzaniu, marketingu, sprzedaży, HR, a nawet w życiu osobistym?
  • Pragniesz pozyskać wiedzę i kompetencje w tych dziedzinach, w których ludzie dają sobie radę o wiele lepiej niż maszyny?
  • Chcesz poznać tajniki psychologii konsumenta oraz percepcji reklamy?
  • Zastanawiasz się nad podjęciem studiów w tym obszarze?

Zapisz się i zobacz, jak uczymy w Koźmińskim!

Zapraszamy na dzień otwarty studiów Psychologia biznesu dla menedżerów, na  którym będziesz mieć okazje poczuć, jak to jest być naszym studentem. Podczas potkania zaprosimy Cię na zajęcia "Prezentacja Powerpoint nie ma ani „power” ani „point”, czyli o storytellingu w praktyce menedżerskiej", które poprowadzi Marek Stączek.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się wypełniając formularz.                     Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: sobota, 6 lutego, godz. 14.15 Formuła: online

Zapisz się.

Filmowa zapowiedź zajęć
Nasz ekspert
MS
Marek Stączek

Autor książek biznesowych. Prowadzi doradztwo w zakresie przygotowania do ważnych wystąpień oraz szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem doświadczenia z własnej pracy zawodowej.
Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu sztuki storytellingu, prezentacji publicznej, kreatywności.
Jest autorem projektu rozwoju innowacji w organizacji – „Projekt 1:2:1”.

Piotr Zielonka
Kierownik studiów