Przedsiębiorczość-w-sektorze-kosmicznym
20 Września
Przedsiębiorczość w sektorze kosmicznym - dzień otwarty online

• Szukasz nowych możliwości rozwoju?
  • Chcesz otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe w sektorze kosmicznym?
  • Pracujesz w sektorze i pragniesz usystematyzować i pogłębić wiedzę z zakresu zarządzania, prawa i finansów niezbędną do zarządzania przedsiębiorstwem i projektem w sektorze kosmicznym ?

Jeśli tak, zapraszamy na Space Open Day w Koźmińskim. Będzie to spotkanie online dla kandydatów na studia Przedsiębiorczość w Sektorze Kosmicznym, połączone z zajęciami merytorycznymi z zakresu zarządzania projektami kosmicznymi - takimi, jakie odbywają się na studiach.

Kiedy: 20 września, godz. 17.00 Zapisz się

Studia "Przedsiębiorczość w Sektorze Kosmicznym" to wyzwanie zawodowe i wspaniała intelektualna przygoda. Przed dokonaniem wyboru programu warto dołączyć do spotkania z naszymi doradcami edukacyjnymi. Będzie to doskonały czas, aby zobaczyć, jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Podczas naszego spotkana:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia, na przykładzie zajęć z zakresu zarządzania projektem kosmicznym,
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych,
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów,
  • przedstawimy wykładowców,
  • odpowiemy na Państwa pytania,
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim.

Nasz gość
prof. ALK dr hab. Katarzyna Malinowska

Profesor ALK, radca prawny, ekspert w dziedzinie prawa ubezpieczeń gospodarczych. Jej specjalizacja obejmuje także międzynarodowe prawo kosmiczne, kontrakty w przemyśle kosmicznym, odpowiedzialność odszkodowawczą oraz prawo prywatne międzynarodowe. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka studiów podyplomowych w dziedzinie ubezpieczeń, licznych staży i szkoleń międzynarodowych, w tym w zakresie prawa międzynarodowego porównawczego na Uniwersytecie w Strasburgu.

Autorka co najmniej kilkudziesięciu publikacji (książek i artykułów publikowanych w Polsce i za granicą) na temat prawa ubezpieczeń, prawa prywatnego międzynarodowego i prawa kosmicznego. Jej rozprawa habilitacyjna pod tytułem Space insurance. International legal aspects została opublikowana przez Kluwer Law International w 2017 roku. Jest częstym prelegentem na polskich i międzynarodowych konferencjach naukowych i branżowych. Przewodnicząca sekcji polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników Ubezpieczeniowych AIDA. Dyrektor Centrum Studiów Kosmicznych Akademii Leona Koźmińskiego.

Kanclerz Agata KEBS
Koordynator spotkania