Studencka Poradnia Prawna-warsztaty 2021-www wydarzenie
19 Stycznia

„Praca dla licealisty – Kto? Kiedy? Jak?” - warsztaty Studenckiej Poradni Prawnej dla licealistów

Zapraszamy na cykl spotkań składa się z 6 wykładów prowadzonych przez studentów prawa Akademii Leona Koźmińskiego, działających w Studenckiej Poradni Prawnej. Zajęcia będą odbywać się w formie online w środy o godzinie 12:00.

Uczniom przybliżona zostanie problematyka z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa medycznego pod kątem karnym. Warsztaty mają na celu szerzenie świadomości prawnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Najbliższe zajęcia to:

„Praca dla licealisty – Kto? Kiedy? Jak?”

Maria Śledziewska

Czy osoba poniżej 18. roku życia może być pracownikiem? Na jakiej podstawie może zostać nawiązany stosunek pracy lub inny stosunek cywilnoprawny? Jakie obowiązki mają pracodawca i pracownik względem siebie? Omówienie norm prawnych zawartych w Kodeksie pracy i Kodeksie cywilnym.

Zajęcia odbędą się 19.01.2022 o godz. 12:00.

ZAPISZ SIĘ

Zapisy na pozostałe zajęcia z cyklu