22 Kwietnia

Power dressing marki osobistej. Im lepiej wyglądam tym lepiej funkcjonuję

Zapraszamy na spotkanie stacjonarne w dniu 22 kwietnia godz. 16:00, w trakcie którego dowiesz się jak wykorzystać potencjał Power dressing.

Spotkanie ma na celu przekazanie wiedzy na temat Power dressing w różnych sytuacjach, wymagających spotykania się z ludźmi, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.  

Odnosząc się do kolorów, zasad ubierania oraz sposobów podkreślania naturalnych atutów, prowadząca przekaże wiedzę, jak poprzez ubiór wyrażać siebie, budując wizerunek marki osobistej, który staje się niewerbalną wizytówką, wzmacnia wartość oraz trwałość relacji w dynamicznie zmieniającym się świecie. Opowie także, jak otworzyć się na wewnętrzne potrzeby, by wygląd zewnętrzny stał się znakiem rozpoznawczym spójnego wizerunku.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące tematy:

  • Kolor, narzędzie podkreślające profesjonalizm, szacunek, kreatywność
  • Power dressing, fasony w które warto inwestować, by służyły przez lata
  • Kiedy warto się wyróżnić? Styl ubioru podkreślający rys osobowości 
  • Jak ubrać się na rozmowę rekrutacyjną?
  • Jak wpisać się w kulturę organizacyjną firmy?
  • Prowokacja vs. pewność siebie
  • Czy warto być stylistką?
Zapisy na spotkanie
TUTAJ

Prelegentka

Urszula Kamińska

Ekspert psychologii ubioru, stylistka.
Od 20 lat dba o profesjonalny wizerunek najbardziej wymagających klientów. Odkrywając w ubiorze naturalne atuty, odzwierciedlając osobowość, sprawia, że czują się atrakcyjnie i wyjątkowo, zawsze pozostając sobą. Współpracując z międzynarodowymi firmami m.in. E.Y., Sanofi, Candy Hoover, Unidevelopment, Dentsu, prowadzi autorskie warsztaty dotyczące komunikacji wizerunkowej, zasad ubioru biznesowego i nowoczesnej elegancji, a także kameralne wykłady poruszające tematykę budowania wizerunku marki osobistej oraz zrównoważonej mody. Pisze artykuły z obszarów mody, psychologii wizerunku i stylu oraz luksusu. Ma na swoim koncie szereg wystąpień publicznych a także wykładów na temat świadomego wyglądu oraz ubieraniu osobowości. Jest autorką Poradnika Stylu. Stworzyła podcast "Moda ma Głos". Magazyn Elle nazwał ją jedną z najlepszych personal shopper w Polsce.