Dzień otwarty online
05 Września

Polityka compliance-dzień otwarty online

Zapraszamy na Dzień otwarty online - spotkanie dla kandydatów na studia podyplomowe: „Polityka Compliance w Organizacji”   Kiedy: 05 września, godz. 18.00 Zapisz się   Tematem przewodnim naszego wydarzenia jest: „Compliance - blaski, cienie, perspektywy...”   Program wydarzenia:   18:00 O studiach - wprowadzenie, kierownik studiów, dr Dariusz Bąk 18:15 "Compliance - blaski, cienie, perspektywy..." - zajęcia poprowadzi Konrad Sędkiewicz 19:00 Omówienie kwestii organizacyjnych - Agnieszka Szczepańczyk, koordynatorka studiów 19:15 Sesja Q&A

W trakcie dnia otwartego: •    poznacie program i główne atuty studiów •    będziecie mieć szansę porozmawiać z nami  oraz uzyskać fachową poradę i wsparcie w doborze odpowiedniego kierunku rozwoju.  

Nasi goście

KS
mgr Konrad Sędkiewicz

Ekspert z 12 letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie compliance. Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, studiów podyplomowych z zakresu compliance oraz studiów podyplomowych z zakresu CSR- Cele Zrównoważonego Rozwoju w strategii firmy na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Posiada m.in. certyfikat Approved Compliance Officer. Doradza polskim i zagranicznym przedsiębiorstwom w zakresie wdrażania i funkcjonowania systemów compliance, zarządzania ryzykiem nieprawidłowości oraz w zagadnieniach związanych z etyką i CSR. W latach 2007-2014 związany z branżą finansową, od 2014 r. pracuje na rynku nieregulowanym. Prowadzi wykłady i szkolenia z zakresu compliance, przeciwdziałania nadużyciom i etyki. biznesu  Jest członkiem Koalicji Rzeczników Etyki oraz Zespołu Wypracowującego Standard Zarządzania Programem Etycznym przy United Nations Global Compact Poland, a także Grupy roboczej ds. etyki i standardów odpowiedzialnego prowadzenia biznesu. Od 2013 r. prowadzi pierwszy w Polsce blog poświęcony compliance i CSR: www.konradsedkiewicz.pl

dr Dariusz Bąk

Doktor nauk humanistycznych, adiunkt, członek zespołu Centrum Etyki Biznesu (CEBI) przy Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, sekretarz CEBI. Wykłada filozofię oraz etykę biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego, wcześniej na Wydziale Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.  

Praca badawcza i zainteresowania naukowe skupiają się na wszystkich aspektach infrastruktury etycznej organizacji: analiza etyczna zachowań, instytucjonalizacji etyki, zarządzanie zorientowane na wartości.  

Czynnie zaangażowany w promocję kultury etycznej jako autor kodeksów i programów etycznych, ekspert w projektach compliance, szkoleniowiec.  

Agnieszka_Szczepanczyk_ALK
Koordynator spotkania
Agnieszka Szczepańczyk