Plan na ferie
15 Stycznia
PLAN NA FERIE

Wszystkim, którzy od 4 do 15 stycznia 2021 mają ferie, a z powodu obostrzeń kowidowych zostają w domu, proponujemy ciekawą rozrywkę w postaci zajęć kreatywnych, dawki aktualnej wiedzy prawnej (związanej m.in. z kontrowersjami wokół odbywających się ostatnio protestów) oraz zajęć sportowych.

LINK DO ZAPISÓW na wszystkie zajęcia (z wyjątkiem warsztatów kreatywnych, na które z powodu limitu miejsc obowiązują osobne zapisy) znajduje się TUTAJ

PLAN ZAJĘĆ

• 4.01.2021 (poniedziałek), godz. 19:15 - Koźmiński Fit Man Power

Fit Man Power to trening, dzięki któremu poczujesz moc! Wybrane ćwiczenia spowodują, że Twoje mięsnie będą płonąć. Poprawisz swoją muskulaturę, kondycję fizyczną oraz psychiczną. Trening dla wszystkich, którzy chcą przy pomocy hantli oraz obciążenia własnego ciała poprawić wygląd swojej sylwetki i stawać się coraz bardziej fit.

• 5.01.2021 (wtorek), godz. 11:00 - Jak nie zwariować w domu, czyli poznaj 7 sposobów na kreatywny czas

Dzięki prezentacji poznasz ponad 20 możliwości spędzania czasu w domu, które podzielone zostały na 7 kategorii. Zaoszczędzisz czas na szukanie pomysłów na to jak możesz rozwijać kreatywność w domu, ponieważ podane zostaną gotowe rozwiązania. Nie musisz mieć talentu, aby rozwijać kreatywność. Wystarczą chęci i zaangażowanie, ale więcej dowiesz się z prezentacji.

Zajęcia poprowadzi Daria Mohammad, absolwenta naszej Akademii, twórczyni bloga trenujekreatywnosc.pl, autorką ebooka "Trenuj kreatywność na jesień” - zbioru zadań pobudzających kreatywność.

• 7.01.2021 (czwartek), godz. 19:00 - Koźmiński Fit Girl Power

Fit Girl Power to zajęcia, na których poczujesz, że żyjesz! Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń jest dla wszystkich dziewczyn, które chcą wyrzeźbić fit sylwetkę i poprawić kondycję. Na zajęciach wykorzystamy ciężar swojego ciała, butelki z wodą/hantelki i dywan/matę.

• 8.01.2021 (piątek), godz. 15:30 - Instytucja zatrzymania oraz prawa i obowiązki osoby zatrzymanej podczas protestów wobec przepisów ustaw antykowidowych

Kiedy i na jak długo policja ma prawo Cię zatrzymać? Jakie prawa przysługują osobie zatrzymanej podczas protestu, a co jest jej obowiązkiem? Czy zgromadzenia są legalne? Omówienie instytucji zatrzymania na podstawie przepisów Kodeksu postępowania karnego dotyczących stosowania środków zapobiegawczych, w związku z przepisami ustawy antykowidowej.

Zajęcia poprowadzą Alicja Prokop, Filip Teodorowicz, studenci ALK pracujący w Studenckiej Poradni Prawnej.

• 11.01.2021 (poniedziałek), godz. 19:00 - Koźmiński Fit Man Power
  • 12.01.2021 (wtorek), godz. 11:00 - Siłownia dla mózgu, czyli wzmocnij swoją kreatywność – warsztat (limit 30 osób) poprowadzi Daria Mohammad

LINK DO ZAPISÓW

Podczas warsztatu dowiesz się, czym jest kreatywność i dlaczego warto inwestować w rozwój tej umiejętności. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w treningu kreatywności i sprawdzenia się w wyzwaniach umysłowych i nie tylko. Warsztat będzie wymagał pracy od uczestników, więc zapraszamy osoby, które są chętne do wspólnej zabawy i angażowania się w zadania.

• 14.01.2021 (czwartek), godz. 11:00 – WOS online - Roszczenia z prawa pracy w postępowaniu cywilnym

Zapewne każdy z Was zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądać Wasza ścieżka zawodowa i czym dokładnie będziecie zajmować się w przyszłości. Bez względu na to, jakiego wyboru dokonacie, zetkniecie się z prawem pracy – albo jako pracownicy, albo jako pracodawcy zatrudniający pracowników. W trakcie zajęć porozmawiamy o sytuacji prawnej pracownika i pracodawcy oraz o tym, jakich praw mogą oni dochodzić przed sądem pracy.

Zajęcia poprowadzi dr Magdalena Kuba z Katedry Prawa Pracy ALK.

• 14.01.2021 (czwartek), godz. 19:00 - Koźmiński Fit Girl Power
  • 15.01.2021 (piątek), godz. 11:00 - Siłownia dla mózgu, czyli wzmocnij swoją kreatywność – warsztat (limit 30 osób) poprowadzi Daria Mohammad

LINK DO ZAPISÓW

W czasie ferii planujemy również dwa wykłady otwarte dr Lidii Czarkowskiej z Centrum Coachingu i Mentoringu ALK:

• 8.01.2021 (piątek), godz. 11:00 – Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym
  • 14.01.2021 (czwartek), godz. 11:00 – Jak odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę życiową

ZAPRASZAMY!

Ewelina Przywrzej rekrutacja studia w j. polskim ALK
Jeśli masz pytanie, zadzwoń lub napisz:
Ewelina Przywrzej