Noemi Wolosiuk ALk spotkanie LOT
28 Października

„Performance marketing strategy in practice: how to make it work?” – spotkanie z absolwentką ALK

Zapraszamy na spotkanie z ekspertką performance marketingu.

Noemi Wolosiuk, Performance Media Coordinator w PLL LOT i absolwentka ALK, opowie o tym, jak dziś tworzyć i realizować strategię performance marketingu, aby osiągnąć najwyższy pułap możliwości, jak testy A/B pozwalają trafić do wybranej grupy odbiorców oraz jak prowadzić działania najwyższych lotów na 50 rynkach. Będzie też parę słów o działaniach naszego krajowego przewoźnika.

UWAGA! Spotkanie tylko dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego. Osoby dołączające poprzez MS Teams będą weryfikowane i proszone są o logowanie za pomocą kont uczelnianych.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim 28.10 (czwartek) w godzinach 15.00-16.00/16.30 w sali D/310. Istnieje możliwość dołączenia do spotkania online (MS Teams): http://x.alk.edu.pl/performance_marketing_from1500_on28102021

Po spotkaniu odbędzie się półgodzinne zebranie dotyczące Koła Naukowego KREATYWNI, skupionego wokół ciekawych inicjatyw marketingowych. Chętnych do udziału w pracach koła zapraszamy, pomysły i inspiracje mile widziane (po polsku i angielsku).

Strona koła na Facebooku