Konferencja - rynki XXI wieku w ujeciu prawno-finansowym
28 Maja
Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa "Rynki XXI wieku w ujęciu prawno-finansowym. Zagadnienia i wyzwania związane ze...

Szanowni Państwo! Akademia Leona Koźmińskiego ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencje Naukową „Rynki XXI wieku w ujęciu prawno-finansowym. Zagadnienia i wyzwania związane ze współczesną gospodarką”.

Konferencja odbędzie się dnia 28 maja 2021 roku w formie online. (Długość konferencji zależy od liczby prelegentów.) Planowane rozpoczęcie konferencji godzina 10:00.

Celem Konferencji jest spojrzenie przez pryzmat prawno-finansowy na kształtujące się problemy i zagadnienia związane z rynkami w XXI w. Postępująca digitalizacja oraz globalizacja doprowadzają do ciągłego krystalizowania się nowych obszarów, które wymagają holistycznego spojrzenia i dokładnego, fundamentalnego zgłębienia. Współczesna gospodarka stawia coraz nowsze wyzwania nie tylko przed przedsiębiorcami i inwestorami, ale również przed ludźmi nauki, którzy starają poznać się procesy i reguły rządzące rynkiem. Konferencja stawia sobie za cel przystępne i gruntowne przedstawienie części tych nowych wyzwań i spojrzenie w sposób dualistyczny: z perspektywy finansowej jak i z perspektywy prawnej.

Do czynnego udziału w Konferencji serdecznie zapraszamy studentów i doktorantów, ale i wszystkie osoby zainteresowane tematyką Konferencji. Przewidujemy możliwość wygłoszenia referatu we współautorstwie.

UCZESTNICTWO CZYNNE Wymogi formalne do dokonania zgłoszenia na Konferencję przez uczestnika czynnego:

• zamieszczenie abstraktu (200-300 słów) oraz wypełnienie formularzu uczestnictwa czynnego
  • powyższą czynność należy dokonać do godz. 23:59 dnia 20 maja 2021 roku.
  • Link do formularza rejestracyjnego TUTAJ

Zastrzegamy sobie prawo do selekcji abstraktów. Zakwalifikowani prelegenci zostaną poinformowani drogą mailową. Wystąpienie nie powinno przekroczyć 15 minut. Godzinę wystąpienia w ramach Konferencji określa Organizator (nie ma możliwości zmiany godziny wystąpienia ustalonej w harmonogramie Konferencji) Podczas wystąpienia konieczne jest używanie zarówno mikrofonu, jak i kamery. Niezachowanie tego wymogu skutkować będzie brakiem otrzymania certyfikatu za uczestnictwo czynne.

Organizatorzy nie przewidują opłaty konferencyjnej. Czynny udział w Konferencji jest certyfikowany.

Szczegółowy harmonogram Konferencji zostanie przedstawiony po zakończeniu naboru abstraktów.

UCZESTNICTWO BIERNE O możliwości udziału biernego poinformujemy 24 maja.

Organizatorami wydarzenia są: Prawnicze Koło Naukowe Lege Artis, Studenckie Koło Naukowe Investment Club i „OSA” Okręgowe Salve Adwokatury, Kolegium Prawa ALK, a także Kolegium Finansów i Ekonomii ALK.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą mailową: konferencjarynki@kozminski.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Konferencja pod patronatem: