Od czego zacząć przygodę w e-commerce?
15 Kwietnia
Od czego zacząć przygodę w e-commerce?

Kiedy: 15.04.2021 O której: 18:00 Polski rynek e-commerce na przestrzeni ostatniego roku rozwijał się w zawrotnym tempie wiemy, że rozwój pandemii wpłynął na znaczne przyśpieszenie tego trendu, zakupy online stały naszą nową codziennością. 

Interesujesz się e-commerce? Jeśli chcesz zdobyć dużą dawkę praktycznej wiedzy i przenieść się do świata e-biznesu to nie może cię z nami zabraknąć! Porozmawiamy o tym, od czego zacząć działania e - commerce, jak dobrać odpowiednią strategię, czy z jakich narzędzi warto korzystać? Poruszymy temat tego jak e-commerce zmienił się w 2020 roku, oraz porozmawiamy o trendach jakie zyskają na znaczeniu w nadchodzących miesiącach. 

  • Jakich narzędzi używać?
  • Jak wybrać odpowiednią strategię w e-commerce?
  • Jak zmienił się świat e-commerce na przestrzeni ostatniego roku?

Na te pytania i wiele innych odpowie Konrad Zach z thinkhub.

KONRAD ZACH: Co-Founder & CEO ECOMINO.com, Founder & CEO thinkHUB.pl. Wybitny ekspert i praktyk z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu, implementacji i rozwoju strategii e- commerce oraz digital marketing. Odpowiadał za budowę i rozwój sprzedaży internetowej na rynku B2B i B2C dla wiodących firm na rynku polskim, CEE oraz w Azji. Oprócz prowadzenia własnego biznesu, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca przedmiotów branżowych na Akademii Leona Koźmińskiego.  Linkedin Facebook

Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Link do wydarzenia
tutaj