31 Maja

"Oczami ekspertów: (R)ewolucja!? Cyfrowa zmiana biznesu i organizacji”

SKN Kreatywni Society i Students of Kozminski zapraszają  na trzecie spotkanie z cyklu „Oczami ekspertów” na temat „(R)ewolucja!? Cyfrowa zmiana biznesu i organizacji”. 

Kiedy? 31 maja, 15:30 Gdzie? Sala D/200.

Nasz gość specjalny — Jakub Gierszyński — Członek Zarządu odpowiedzialny za e-commerce, doświadczony manager koncentrujący się na współpracy biznesu, technologii i ludzi dla efektywnej zmiany środowiska biznesowego, oraz członek zarządu Zdrowit S.A.

Podczas wykładu poruszony zostanie temat cyfrowej zmiany w biznesie i organizacji. Poznasz historie sukcesów, ale też wyzwań i porażek, jakich doświadczył Jakub Gierszyński podczas realizacji projektów. Dowiesz się, jak wykorzystanie technologii wpłynęło na zmianę modeli biznesowych, struktury organizacyjnej i strategii marki. Dowiesz się, jakie wyzwania stawia przed organizacjami transformacja cyfrowa, jakie narzędzia są niezbędne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Przygotuj się na inspirujące historie, fascynujące praktyczne przykłady i najnowsze trendy e-commerce.

Przekonasz się, że jedyne co jest pewne to zmiana. Pytanie tylko, czy zmiana cyfrowa powinna mieć charakter ewolucyjny, czy rewolucyjny?

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku: LINK.

Jakub Gierszyński

Członek Zarządu odpowiedzialny za e-commerce.

Doświadczony manager koncentrujący się na współpracy biznesu, technologii i ludzi dla efektywnej zmiany środowiska biznesowego. Członek zarządu Zdrowit S.A.. W poprzednich latach tworzył i rozwijał kanały cyfrowe dla takich marek jak: Sephora, Decathlon i Inter Cars S.A. Członek Rady GS1 Polska, wykładowca, pasjonat nowych technologii, aktywny sportowiec. W konkursie Izby Gospodarki Elektronicznej w 2020 r. otrzymał nagrodę Dyrektora E-commerce Roku i w 2022 r. Dyrektora Omnichannel.