O gospodarce szerzej niż w internetowej przeglądarce - bezpieczeństwo energetyczne

10.05.2022
16:30
Formularz zgłoszeniowy
Zapisz się

Drugie seminarium z cyklu „O gospodarce szerzej niż w internetowej przeglądarce” pod tytułem „Bezpieczeństwo energetyczne” odbędzie się we wtorek 10 maja 2022 roku o godz. 16:30 w sali A/208 w Akademii Leona Koźmińskiego.

Wprowadzenie pod tytułem „Dziesięć kroków do bezpieczeństwa energetycznego. Co zrobić w sytuacji odcięcia rosyjskich węglowodorów?” przedstawi dr Michał Kurtyka, Minister Klimatu i Środowiska RP w latach 2019-2021.

W panelu dyskusyjnym wezmą udział: prof. dr hab. Adam Noga (ekonomista, kierownik Katedry Ekonomii ALK), prof. ALK dr hab. Adriana Łukaszewicz (ekonomistka, specjalistka w dziedzinie stosunków międzynarodowych) oraz prof. ALK dr hab. Waldemar Karpa (ekonomista).

Spotkanie będzie także transmitowane w sieci.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja.