Nowy Rok, Nowy/a Ja! Jak zadbać o swój dobrostan i wprowadzić dobre nawyki?
Statystyki mówią, że tylko 10 proc. z nas realizuje noworoczne cele, a zdecydowana większość zapomina o nich już pod koniec marca.
Przyjdź i dowiedz się co zrobić, aby tym razem odnieść sukces i nie porzucić tych postanowień już pod koniec stycznia!
Z wykładu inspiracyjnego dowiesz się:
- Jakie są kluczowe elementy dobrostanu, o które warto abyśmy zadbali i wprowadzili nowe nawyki?
- Jak pracować z własnym mózgiem, tak aby umysł nie był rozbiegany w stresie?
- Co neuronauka uważa, że jest ważne, aby nasz umysł był „ostry jak żyleta”, a ciało sprawne do działania:
- abyśmy potrafili nadawać właściwe priorytety w życiu osobistym i w biznesie, - mieli właściwą percepcję sytuacji, - uważność na innych, - zdolność do kreatywnego myślenia, - dobrą pamięć, - umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów w biznesie - dużo energii życiowej?
- Jak wdrożyć swoje postanowienia w życie przekształcając je w nawyki?
Kiedyś Jim Rohn powiedział: „Zazwyczaj ludzie przeceniają to, co mogą zrobić w ciągu roku, a nie doceniają tego, co mogą osiągnąć w ciągu dziesięciu lat!” Zacznij z nami dziś! Przyjdź na Świąteczne Spotkanie Klubu Absolwentów Koźmińskiego, które organizujemy 12 grudnia o godz. 18.00 w Auli Leona Koźmińskiego.
Gość specjalny:
Praktyk z zapleczem naukowym. Od 1996 r. wykładowca, doradca, mówca inspiracyjny, trener w zakresie:
• negocjacji, budowania relacji i kreowania wartości dodanej w biznesie
• przywództwa, strategii i wdrażania zmian organizacyjnych
• rozwiązywania konfliktów i komunikowania się
• negocjacji strategicznych i międzykulturowych
• zarządzania sobą, zespołem oraz zarządzania własną energią: ciałem, emocjami i umysłem
Instruktor Calligraphy Health System – Calligraphy Yoga – odmiana QiGong oraz ZEN Coaching praktyk. Certyfikowany w narzędziach diagnostycznych: FRIS, MPA, MTQ48, Reiss Motivation Profile, Faced5.
Od 24 lat ponad 150 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji Programów Rozwojowych dla Korporacji i Przedsiębiorców, studiów podyplomowych, programów Master of Business Administration: Executive MBA, MBA IT, MBA HR, MBA FINANSE, MBA dla Inżynierów, MBA dla kadry medycznej, a także w międzynarodowym programie Executive MBA realizowanym w języku rosyjskim na Białorusi. Wykładowca Kozminski AMP – Advanced Management Program – realizacja Warszawa – Barcelona, na którym prowadzi zajęcia w EADA Business School.
Specjalizuje się w projektowaniu programów talentowych i rozwojowych dla menedżerów – pod indywidualne potrzeby organizacji. Twórca Akademii Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości w Biznesie oraz studiów podyplomowych strategiczne zarządzanie sprzedażą i zespołem sprzedaży. Jest współtwórcą programu „Life & Business Energy Management” i projektu LifeEnergy.pl.
Na swoich kursach pokazuje, jak umiejętności negocjowania i budowania relacji w biznesie przekładają się bezpośrednio na korzyści ekonomiczne i zadowolenie partnerów, a także jak podpisywać korzystniejsze długoterminowo kontrakty.
Jest partnerem i członkiem Zarządu Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o., LifeEnergy.pl, członkiem Zarządu Fundacji BARGEWORK, członkiem Rady Naukowej Fundacji „Pasja do Edukacji i Rozwoju”, członkiem Kapituły Nagrody PNSA – Polish National Sales Awards, członkiem kapituły nagrody „Lwy Koźmińskiego" oraz członkiem rady programowej czasopisma Personel i Zarządzanie.
Dyrektor Kozminski MBA – obszar przywództwo i negocjacje. Koordynator merytoryczny programu studiów Kozminski MBA dla inżynierów. Wcześniej – wieloletni członek kolegium redakcyjnego czasopisma Management and Business Administration. Central Europe oraz wieloletni Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Kozminski Executive Business School – Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów Akademii Leona Koźmińskiego.
Jest również opiekunem i promotorem kilkudziesięciu strategicznych projektów doradczych, prowadzonych w ramach programów MBA, oraz opiekunem i promotorem ponad 200 projektów doradczych dla administracji publicznej.
Jego główne zainteresowania badawcze to negocjacje i budowanie relacji z partnerami strategicznymi w biznesie, a główne obszary doradztwa i szkoleń – negocjacje i budowanie relacji i kreowanie wartości w biznesie, negocjacje strategiczne, tworzenie wspólnych przedsięwzięć oraz wdrażanie zmian strategicznych dla firm z branż: finansowej, motoryzacyjnej, medycznej, farmaceutycznej, FMCG, turystycznej, budowlanej, wydawniczej, turystycznej, logistyki i przemysłu oraz instytucji publicznych.
W latach 2005-2008 był koordynatorem regionalnym największego projektu edukacyjnego w Europie (ponad 40 mln zł) „Studia podyplomowe dla kadr zarządzających i pracowników przedsiębiorstw”, realizowanego przez Stowarzyszenie Uczelni Wyższych "Edukacja dla Przedsiębiorczości" w ramach SPORZL 2.3,A.