Warsztaty prawne dla licealistów
03 Stycznia

„Nowy Rok, nowe hasło – czy Internet jest niebezpieczny?"

Serdecznie zapraszamy na coroczny cykl warsztatów organizowany przez Studencką Poradnie Prawną Akademii Leona Koźmińskiego. Naszym celem jest rozwijanie świadomości prawnej u młodzieży oraz wzbudzenie zainteresowania problemami świata prawa, z którymi każdy może się spotkać. Spotkania odbywać się będą w formule hybrydowej:

• stacjonarnie, w sali D200 Akademii Leona Koźmińskiego, Ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa
  • w online we wtorki o godzinie 15:00 w platformie MS Teams

Uczniom przybliżona zostanie problematyka m.in. z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy . Warsztaty mają na celu szerzenie świadomości prawnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Najbliższe zajęcia to:

„Nowy Rok, nowe hasło – czy Internet jest niebezpieczny?”

Czy phishing to wirtualne łowienie ryb? Czy wysłanie 200 maili z prośbą o przełożenie sprawdzianu to już stalking? Na te i więcej pytań odpowiemy podczas prezentacji na temat cyberprzestępczości. Dowiecie się jak nie paść ofiarą przestępstw internetowych, ale też co zrobić, gdy nie dopisze wam szczęście.

ZAPISZ SIĘ