Ekonomia i finanse
22 Lutego
„Nowe regulacje dotyczące pracy zdalnej" - wykład online dr Iwony Jaroszewskiej-Ignatowskiej w ramach cyklu Wirtualne wieczory z prawem pracy

Zapraszamy na nowy cykl webinarów Wirtualne wieczory z prawem pracy, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród specjalistów ds. kard i płac, administracji, HR i prawa pracy. 

Formuła zakłada organizację cyklicznych i odformalizowanych spotkań o charakterze seminaryjnym, których przedmiotem będzie dyskusja nad aktualnymi problemami prawa pracy. Spotkania będą prowadzone przez pracowników Zakładu Prawa Pracy ALK z udziałem zaproszonych gości, przy czym w roli referentów będą mile widziani doktoranci i studenci. 

Seminaria są adresowane do wszystkich osób zainteresowanych prawem pracy, pracowników naukowych, menedżerów i pracowników HR, zarządzania zasobami ludzkimi, kadr i prac, doktorantów, studentów, słuchaczy studiów podyplomowych i doktoranckich itp.

Zajęcia będą się odbywały raz w miesiącu, we wtorki o godz. 18.00, w trybie online, na platformie MS Teams. Na spotkania obowiązują zapisy mailowe.

Najbliższe zajęcia:

22.02.2022 r. (wtorek), godz. 18.00-19.30  „Nowe regulacje dotyczące pracy zdalnej”, dr Iwona Jaroszewska-Ignatowska, radca prawny, Kancelaria Raczkowski 

Link do zapisów