Zdrowie psychiczne pracownika konferencja ALK 2021
21 Kwietnia
Nasza Akademia jest partnerem konferencji online: „Zdrowie psychiczne pracownika - wyzwania w czasie pandemii. Wybrane zagadnienia”.

Zdrowie psychiczne to największy zasób każdego człowieka. Kapitał psychologiczny jest miernikiem dobrostanu, w tym także psychicznego. W obecnych czasach pandemii COVID-19 krytycznie obniżył się komfort funkcjonowania, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Badania wskazują, że blisko 70% ankietowanych pracowników odczuwa więcej stresu niż przed pandemią. Blisko 47% badanych przyznaje, że trudno jest im nad sobą zapanować w sytuacjach stresujących, co jest wyrazem trudnych do zniesienia emocji (bad. Human Power, STRESODPORNI, 4 kwartał 2020). Brak bezpośrednich kontaktów coraz bardziej nam doskwiera.

Alarmujące dane dotyczące dobrostanu psychicznego pracowników wymagają zabrania głosu w dyskusji przez przedstawicieli naszej Akademii. Musimy wspólnie pracować na rzecz podnoszenia wiedzy na temat zdrowia psychicznego oraz rozwiązań, których celem jest poprawa jakości funkcjonowania człowieka w obecnej sytuacji, także w środowisku zawodowym. Jesteśmy uczelnią, która realizuje unikalne na rynku studia podyplomowe, poświęcone dobrostanowi w miejscu pracy – „Pozytywna organizacja –well-being (dobrostan) i zdrowie w miejscu pracy”. To zobowiązuje.

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do uczestnictwa w wyjątkowej konferencji, której Akademia Leona Koźmińskiego jest partnerem – „Zdrowie psychiczne pracownika. Wyzwania w czasie pandemii – wybrane zagadnienia”, która odbędzie się w formule online, w dniach 21-22 kwietnia.

Aby wyróżnić społeczność ALK, w tym pracowników, studentów i absolwentów, przewidziana jest specjalna cena za bilet. Mamy nadzieję, że szerokie grono  przyłączy się do tej ważnej debaty, poświęconej najbardziej istotnym zasobom każdego człowieka i pracownika, jakim są zdrowie i dobrostan psychiczny. Cena dla naszej społeczności za udział w 2-dniowej konferencji to 120 zł + VAT, przy cenie regularnej ponad 600 zł netto.   

Więcej informacji, szczegółowa agenda i zapisy
ZAPISZ SIĘ