Warsztaty prawne dla licealistów
29 Listopada

„Moja pierwsza umowa o pracę - na co zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy o pracę."

Serdecznie zapraszamy na coroczny cykl warsztatów organizowany przez Studencką Poradnie Prawną Akademii Leona Koźmińskiego. Naszym celem jest rozwijanie świadomości prawnej u młodzieży oraz wzbudzenie zainteresowania problemami świata prawa, z którymi każdy może się spotkać. Spotkania odbywać się będą w formule hybrydowej:

• stacjonarnie, w sali A142 Akademii Leona Koźmińskiego, Ul. Jagiellońska 57/59, Warszawa
  • w online we wtorki o godzinie 15:00 w platformie MS Teams

Uczniom przybliżona zostanie problematyka m.in. z zakresu prawa i postępowania karnego, prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy . Warsztaty mają na celu szerzenie świadomości prawnej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Najbliższe zajęcia to:

„Moja pierwsza umowa o pracę - na co zwrócić uwagę przy zawieraniu umowy o pracę.”

Chcecie pracować? A może już pracujecie i chcecie wiedzieć, czy pracodawca was nie wykorzystuje? Na tym warsztacie dowiecie się co musi zawierać umowa o pracę oraz jakie standardy wyznacza Kodeks Pracy.

ZAPISZ SIĘ