Pilch
03 Września
Menedżer do spraw szkoleń i rozwoju - dzień otwarty studiów

Zapraszamy na spotkanie online dla kandydatów na studia podyplomowe połączone z zajęciami merytorycznymi.

Tym razem tematem przewodnim naszego wydarzenia są obecne wyzwania dla zespołów personalnych pod hasłem ,,ludzie i cyfryzacja-wyzwania rozwoju pracowników i kompetencje przyszłości”.

W trakcie spotkania postaramy się odpowiedzieć na pytania, jak w realiach dzisiejszego cyfrowego biznesu być agile, rozwijać siebie i innych nie tracąc głowy i sensu pracy.

Prezentowane inspiracje pozwolą odnaleźć się w dzisiejszych wyzwaniach cyber-biznesowych i nowej personalnej rzeczywistości. Podpowiemy, jaką drogę rozwoju w zespołach personalnych można wybrać dla siebie.

Nasze wydarzenie to miejsce dla tych z Państwa, którzy stoją przed nowymi wyzwaniami, chcą rozwijać się w obszarze zarządzania ludźmi, są ciekawi nowej wiedzy lub marzą o nowej ścieżce kariery.

Piątek, 3 września 2021, godz. 17.30 Zapisz się

Będzie można również porozmawiać w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni z kierownikiem studiów i wiodącymi wykładowcami. Będą z nami:

Wypełnij formularz
Plan spotkania
Powitanie uczestników
17.40-18.10
Zajęcia:,,Obecne wyzwania w rozwoju i szkoleniach" – Piotr Pilch
18.10-18.40
Zajęcia ,,Praktyczne podejście do analityki cyber kompetencji, kompetencji przyszłości i kompetencji agile oraz co z tego wynika do projektowania procesów rozwoju kadry i własnego" – Irmina Gocan.
Rozmowy w kuluarach, czyli zapytaj eksperta HR i swojego doradcę edukacyjnego.
Glapa Magdalena KEBS
Koordynator spotkania