Menedzer-administracji-publicznej-
18 Września

Menedżer administracji publicznej - dzień otwarty online

  • Pracujesz lub planujesz rozpocząć karierę w administracji?

  • Jesteś zainteresowana/y rozwojem swoich kompetencji menedżerskich i poszerzeniem wiedzy specjalistycznej z wybranych dziedzin?

  • Szukasz nowatorskich rozwiązań i przyszłościowych kierunków rozwoju w administracji publicznej?

 

Zapisz się na dzień otwarty online studiów podyplomowych "Menedżer administracji publicznej"!

Data i miejsce: 18 września, godz. 19:00

Spotkanie odbędzie się w formule ONLINE na platformie MS Teams. Zapisz się  

Co czeka Cię podczas spotkania?  

  • Poznasz sposób prowadzenia zajęć,
  • Otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania,
  • Wspólnie przyjrzymy się programowi studiów,
  • Odkryjesz dodatkowe korzyści płynące z ukończenia studiów w Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Specjalne wydarzenie

Podczas spotkania będziemy mieli przyjemność gościć Agnieszkę Wilczek, Dyrektorkę Departamentu Transformacji Cyfrowej nadzorująca Centrum Robotyzacji Procesów Ministerstwa Finansów, zarządza złożoną organizacją i automatyzacją procesów z wykorzystaniem robotów software’owych.

Plan spotkania  

  • 19:00 - 19:05 - Przywitanie uczestników i rozpoczęcie spotkania
  • 19:05 - 19:50 - "Tytuł wystąpienia: „Wirtualni asystenci – administracja przyszłości?" - Agnieszka Wilczek
  • 19:50 - 20:00 - Omówienie programu studiów i zasad naboru - Norbert Staszak, kierownik studiów.

Dołącz do nas i poczuj atmosferę studiów już teraz! To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju zawodowego i poznać naszą uczelnię od środka. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia!

Zapraszamy serdecznie!

Spotkanie poprowadzą

Norbert Staszak

Inspirujący, wspierający menedżer, z doświadczeniem w sektorze prywatnym i publicznym, zaangażowany w rozwój współpracy samorządu terytorialnego i biznesu, nieustannie poszukujący nowych dróg rozwoju, entuzjastycznie dzielący się swoją wiedzą, doświadczeniem i możliwościami.

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2008 po studiach podyplomowych we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczął swoją aktywność zawodową jako trener. Specjalizuje się w zarządzaniu, technikach sprzedaży oraz negocjacjach. Ukończył podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Po latach pracy w sektorze prywatnym, zdobytą wiedzę i posiadane umiejętności zaczął wykorzystywać w zarządzaniu Jednostką Samorządu Terytorialnego. 

Doświadczony specjalista w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych i realizacji projektów unijnych skierowanych zarówno do przedsiębiorców jak i sektora publicznego. 

Kontakt
tel: 667 941 253

Studia podyplomowe. Administracja publiczna. Agnieszka Wilczek
Agnieszka Wilczek

Dyrektor Departamentu Transformacji Cyfrowej nadzorująca Centrum Robotyzacji Procesów Ministerstwa Finansów, zarządza złożoną organizacją i automatyzacją procesów z wykorzystaniem robotów software’owych.

Zawodowo związana z Ministerstwem Finansów od 2006r., pełniła funkcje kierownicze w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną oraz zarządzaniu projektem budowy Data Center MF.

W okresie 2018-2020, pełniła funkcję zastępcy Dyrektora Departamentu Informatyzacji i Rejestrów Sądowych w Ministerstwie Sprawiedliwości. Nadzorowała projektowanie i budowę systemu informatycznego obsługującego postępowanie sądowe. W latach 2015 – 2018 związana była
z administracją samorządową, gdzie pełniła funkcję Wiceprezydenta Miasta.

Agnieszka Wilczek ukończyła Politechnikę Warszawską. Posiada Dyplom MBA (AACSB) oraz dyplom Menagera IT. Ukończyła studia podyplomowe dla kierowników zarządzających komórkami IT na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej - w obszarze Zarządzania i Finansów.

Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami, posiada umiejętności z zakresu Lean Practitioner, Prince2 Practitioner, ITIL, TOGAF, M_o_R.

Autorka wielu publikacji z obszaru robotyzacji procesów biznesowych.

Prywatnie ciekawa świata optymistka, która uwielbia podróże, interesuje się socjologią oraz gra w tenisa ziemnego.

Kanclerz Agata KEBS
Koordynator spotkania
Agata Kanclerz