mba-open-day
13 Czerwca

MBA Open Day!

MBA Open Day to wyjątkowa okazja dla potencjalnych uczestników studiów MBA, którzy chcą poznać naszą uczelnię, programy MBA oraz uczestniczyć w przykładowych zajęciach. Sprawdź, czy jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Podczas naszego spotkania kładziemy szczególny nacisk na praktyczne doświadczenie i interakcję z uczestnikami. Dlatego zapraszamy na przykładowe zajęcia z ekonomii, które poprowadzi prof. Jacek Tomkiewicz. Chcemy, aby nasi uczestnicy poczuli, jak to jest być na studiach MBA i doświadczyli atmosfery pełnej wyzwań i możliwości rozwoju.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zarejestruj się już dziś na MBA Open Day i dołącz do nas, aby odkryć, jak studia MBA mogą wesprzeć Twoją karierę i dać Ci niezwykłe perspektywy rozwoju. Zapewniamy, że nasze spotkanie będzie pełne inspiracji, ciekawych dyskusji i praktycznych doświadczeń.

Kiedy: 13 czerwca 2024 r. | 17.30 Gdzie: platforma Zoom Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się, wypełniając formularz.

Udział jest bezpłatny.

Podczas naszego spotkania:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia, na przykładzie zajęć z ekonomii z prof. Jackiem Tomkiewiczem
  • odpowiemy na Państwa pytania
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim
Wypełnij formularz
Plan spotkania
Zajęcia nt. ekonomii menedżerskiej
Prezentacja programów MBA
Sesja pytań i odpowiedzi

Zajęcia poprowadzi

prof. ALK dr hab. Jacek Tomkiewicz

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, Dziekan Kolegium Finansów i Ekonomii, profesor ALK w Katedrze Ekonomii. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w ALK.

Wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi zajęcia na studiach dyplomowych, podyplomowych (w tym MBA) i doktoranckich, jest także profesorem wizytującym w kilku uczelniach europejskich. Kilkakrotnie odbywał staże badawcze w instytucjach zagranicznych, w tym m.in. na Stanford University w USA, Columbia University w USA, Harvard University w USA, OECD w Paryżu czy Brighton University.

Ekspert w dziedzinie ekonomii, gospodarki i finansów publicznych. Autor opracowań oraz ekspertyz z dziedziny makroekonomii i finansów publicznych przygotowanych m.in. dla Ministerstwa Finansów, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz firm komercyjnych. W latach 2002–2003 pełnił funkcję doradcy Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Finansów, był członkiem zespołu odpowiedzialnego za reformy strukturalne w ramach systemu finansów publicznych.

Autor publikacji z dziedziny makroekonomii, polityki gospodarczej i finansów publicznych.

Małgorzata Oświata
Koordynator spotkania