13 Czerwca
MBA Open Day
  • Szukasz nowych możliwości rozwoju?
  • Chcesz otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe?
  • Planujesz rozpocząć studia MBA?

Zapraszamy na MBA Open Day w Koźmińskim, spotkanie online dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi, jakie odbywają się na studiach. Zapisz się, wyślemy Ci link do spotkania.

Studia MBA to wspaniała intelektualna przygoda, ale także wyzwanie. Przed dokonaniem wyboru programu warto dołączyć do spotkania z naszymi doradcami edukacyjnymi. Będzie to doskonały czas, aby zobaczyć, jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Podczas naszego spotkana w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia, na przykładzie zajęć z przywództwa z Dr Andrzejem Kuśmierzem
  • odpowiemy na Państwa pytania
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim

Kiedy: niedziela, 13 czerwca 2021, godz. 10.00 Gdzie: Plaforma Zoom Spotkanie odbędzie się w formule ONLINE.

Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się, wypełniając formularz.

Udział jest bezpłatny.

Wypełnij formularz
Zajęcia poprowadzi
dr Andrzej Kuśmierz

Współzałożyciel, autor programu i mentor Akceleratora Firm Technologicznych WAW.ac. Założyciel i CEO Idea2Business (PreSeed & Venture Building), buduje firmy i wdraża innowacje, współpracując z absolwentami, z naukowcami i z twórcami technologii, którzy chcą zmienić swoje projekty w biznes.

Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, programu Top500 Innovators w Uniwersytecie Stanforda oraz Leadership Academy for Poland.

Prowadzi doradztwo, wykłady oraz warsztaty z obszarów innowacji, strategii, przywództwa oraz e-biznesu. Doradza przedsiębiorstwom m.in. z branży IT, telekomunikacyjnej i medycznej w budowaniu długotrwałej przewagi konkurencyjnej.

Mentor w międzynarodowych konkursach dla start-upów Intel Global Challenge, Citi Mobile Challenge, w programie akceleracyjnym DT WARP w hub:raum oraz w Challenge Up.

Małgorzata Oświata
Koordynator spotkania