06 Lutego
MBA OPEN DAY
  • Szukasz nowych możliwości rozwoju?
  • Chcesz otworzyć się na nowe perspektywy zawodowe?
  • Planujesz rozpocząć studia MBA?

Zapraszamy na MBA Open Day w Koźmińskim, spotkanie online dla kandydatów na studia MBA, połączone z zajęciami merytorycznymi, jakie odbywają się na studiach.

Studia MBA to wspaniała intelektualna przygoda, ale także wyzwanie. Przed dokonaniem wyboru programu warto dołączyć do spotkania z naszymi doradcami edukacyjnymi. Będzie to doskonały czas, aby zobaczyć, jak uczymy, porozmawiać o studiach i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Podczas naszego spotkana w bezpiecznej, wirtualnej przestrzeni:

• pokażemy, jak prowadzimy zajęcia, na przykładzie zajęć z ekonomii z prof. Jackiem Tomkiewiczem
  • odpowiemy na Państwa pytania
  • porozmawiamy o wymaganiach rekrutacyjnych
  • wspólnie przyjrzymy się programowi studiów
  • pokażemy dodatkowe korzyści wynikające z ukończenia studiów w Koźmińskim

Kiedy: sobota, 6 lutego, godz. 10.00 Gdzie: Plaforma zoom Spotkanie odbędzie się w formule ONLINE

Liczba miejsc ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zapisać się, wypełniając formularz. Udział jest bezpłatny.

Sprawdź nasze programy MBA

Zapisz się już dziś
Formularz rejestracyjny
Plan spotkania
10.00-10.05
Powitanie uczestników
10.05-12.00
Zajęcia merytoryczne - Jak Covid wywrócił nam ekonomię
12.00-12.30
Sesja informacyjna oraz seria pytań i odpowiedzi
O naszym prowadzącym
prof. ALK dr hab. Jacek Tomkiewicz

Doktor habilitowany nauk ekonomicznych, Dziekan Kolegium Finansów i Ekonomii, profesor ALK w Katedrze Ekonomii. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Badawczym Transformacji, Integracji i Globalizacji TIGER w ALK.

Wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi zajęcia na studiach dyplomowych, podyplomowych (w tym MBA) i doktoranckich, jest także profesorem wizytującym w kilku uczelniach europejskich. Kilkakrotnie odbywał staże badawcze w instytucjach zagranicznych, w tym m.in. na Stanford University w USA, Columbia University w USA, Harvard University w USA, OECD w Paryżu czy Brighton University.

Ekspert w dziedzinie ekonomii, gospodarki i finansów publicznych. Autor opracowań oraz ekspertyz z dziedziny makroekonomii i finansów publicznych przygotowanych m.in. dla Ministerstwa Finansów, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz firm komercyjnych. W latach 2002–2003 pełnił funkcję doradcy Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Finansów, był członkiem zespołu odpowiedzialnego za reformy strukturalne w ramach systemu finansów publicznych.

Autor publikacji z dziedziny makroekonomii, polityki gospodarczej i finansów publicznych.

Małgorzata Oświata
Koordynator spotkania