DZIEŃ OTWARTY DLA KANDYDATÓW NA STUDIA PRAWNICZE
02 Lipca

MASZ PRAWO W KOŹMIŃSKIM- DZIEŃ OTWARTY DLA KANDYDATÓW NA STUDIA PRAWNICZE

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z prawem i rozważasz studia w Akademii Leona Koźmińskiego, zapraszamy na Dzień Otwarty dla kandydatów na studia prawnicze. Spotkanie organizujemy w formule hybrydowej - zapraszamy więc do odwiedzin Akademii lub dołączenia online.

Nasze spotkanie będzie znakomitą okazją do uzyskania unikalnych i jednocześnie niezwykle istotnych informacji, które nierzadko ułatwiają, a często wręcz decydują o wyborze studiów. Nie tylko poznasz wszystkie szczegóły dotyczące naszych kierunków, ale również poczujesz atmosferę Koźmińskiego, poznasz ludzi, otoczenie, warunki studiowania oraz ofertę aktywności akademickich.

To wszystko sprawdzisz podczas spotkań z Dziekanami, pracownikami dziekanatu i studentami, ale również uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez naszych fantastycznych wykładowców. Słowem - nie może Cię tu nie być. Dlaczego? Ponieważ nie powinno się podejmować istotnych decyzji dotyczących przyszłości bez wizyty, choćby wirtualnej, na uczelni.

W PROGRAMIE:

  • zaprezentujemy nowy program studiów prawniczych i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące studiów 
  • opowiemy o szerokich możliwościach kształcenia i rozwoju poprzez udział w ofercie poza programowej: projektach kół naukowych, wymianie międzynarodowej, programach stażowych i in.
  • pokażemy, jak prowadzimy zajęcia oraz przedstawimy naszych wykładowców.

- wykład dr Joanny Buchalskiej z Katedry Prawa Cywilnego, pt. „Selfie – co zrobić, żeby sobie nie zaszkodzić?” - Warsztat Virtual Reality – „Oględziny miejsca zbrodni” - dr Mateusz Woiński z Katedry Prawa Karnego (z powodów technicznych - tylko dla osób, które będą na terenie uczelni).

02.07.2022, godz. 12:00-14.00 (online/Aula im. Leona Koźmińskiego)

WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU
ZAREJESTRUJ SIĘ