Masz PRAWO w Koźmińskim
18 Maja

MASZ PRAWO W KOŹMIŃSKIM- Dzień otwarty dla kandydatów i kandydatek na studia prawnicze

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z prawem i rozważasz studia w Akademii Leona Koźmińskiego, zapraszamy na Dzień Otwarty dla kandydatów i kandydatek na studia prawnicze.

Spotkanie będzie znakomitą okazją do uzyskania informacji ułatwiających wybór studiów – bez wizyty na Uczelni, choćby wirtualnej, nie powinno się podejmować wiążących decyzji dotyczących przyszłości. Liczy się bowiem także atmosfera, ludzie, otoczenie, warunki studiowania, oferta aktywności akademickich, a to wszystko będzie można sprawdzić nie tylko podczas spotkania z Dziekanami, pracownikami Dziekanatu i studentami, ale również uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez naszych fantastycznych wykładowców. Słowem - nie może Cię tu nie być.

Spotkanie organizujemy w formule hybrydowej - zapraszamy więc do odwiedzin Akademii lub dołączenia online.

W PROGRAMIE:

• zaprezentujemy program studiów prawniczych i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące programu
  • opowiemy o szerokich możliwościach kształcenia i rozwoju poprzez udział w ofercie pozaprogramowej, m.in projektach kół naukowych, wymianie międzynarodowej, programach stażowych i in.
  •  przedstawimy naszych wykładowców i pokażemy, jak prowadzimy zajęcia:
  • zorganizujemy debatę: "Rola prawnika w procesie karnym" – dr Mateusz Woiński, dr Michał Hudzik
  • poprowadzimy warsztat Virtual Reality – "Oględziny miejsca zbrodni" - dr Mateusz Woiński z Katedry Prawa Karnego (z powodów technicznych - tylko dla osób, które będą na terenie uczelni).

18.05.2023, godz. 13:00-15.00 (online/ sala A142)

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu na terenie Uczelni, aby poznać Uczelnię i warunki studiowania oraz poczuć, jak się studiuje w Koźmińskim!

WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU
ZAREJESTRUJ SIĘ