Logistyka w Koźmińskim
19 Maja

LOGISTYKA w Koźmińskim - dzień otwarty ONLINE dla kandydatów na studia II stopnia, podyplomowe i MBA

Logistyka  i łańcuchy  dostaw stoją dziś w obliczu wielu wyzwań. Nieprzewidywalne zdarzenia ostatnich lat związane z pandemią, czy obecne, wynikające z konfliktu zbrojnego w Ukrainie wskazują, w jak trudnych czasach VUCA przychodzi nam prowadzić działalność gospodarczą. 

Turbulentne i nieprzewidywalne zdarzenia w otoczeniu  zwróciły uwagę na rolę zwinności, elastyczności,  odporności  i szybkiej rekonfiguracji procesów logistycznych.  Łańcuchy dostaw skracają się, zwiększa się znaczenie zarządzania ryzykiem w logistyce i łańcuchach dostaw.  Rozwój nowoczesnych technologii powoduje cyfryzację łańcuchów dostaw. Rośnie rola niezawodnej  obsługi klienta.  

Powyższe zjawiska z pewnością zmienią kształt logistyki i łańcuchów dostaw w najbliższych latach i będą miały wpływ na zwiększone zapotrzebowanie na wysokiej klasy specjalistów w obszarze logistyki zdolnych sprostać potrzebom współczesnego rynku.  

Jeśli myślisz o rozwoju w tym obszarze, serdecznie zapraszamy na dzień otwarty ONLINE dla kandydatów na studia II stopnia, podyplomowe i MBA w języku polskim i angielskim -

LOGISTYKA W KOŹMIŃSKIM

Zarejestruj się i dołącz do spotkania online już 19.05.2022 o 18.00. Poznaj nasze kierunki logistyczne na studiach magisterskich, podyplomowych i MBA. Dowiedz się, jak możesz budować swoją karierę w logistyce. 

 

W PROGRAMIE WYDARZENIA:

 

PARTNER WYDARZENIA

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować.

Po rejestracji prześlemy link do spotkania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

REJESTRACJA NA WYDARZENIE
DOŁĄCZ DO NAS!