Live Your Brand ALK
26 Stycznia
Live your brand – personal branding in business world

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Ewą Chodakowską oraz Lefterisem Kavoukis! 

Tym razem porozmawiamy o roli personal brandingu w biznesie. Tematem spotkania będzie „Live your brand - personal branding in business world”. Wydarzenie będzie miało formę wywiadu, który poprowadzi nasza adiunktka - dr Anna Górska. 

Kim są nasi prelegenci?

Ewa Chodakowska 

Trenerka, selfmade businesswoman, pionierka branży fitness w Polsce. Naczelna motywatorka Polek, z którą metamorfozę przeszło ponad milion osób. Uznana przez dziennikarzy za „polską królową fitnessu". Pod koniec 2020 roku otrzymała tytuł Kobiety Biznesu 2020 w plebiscycie Pulsu Biznesu oraz znalazła się w gronie finalistów prestiżowego, międzynarodowego konkursu PRZEDSIĘBIORCA ROKU Ernst & Young. Jej misją było przeprowadzenie w Polsce rewolucji związanej ze zdrowym stylem życia. Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym, otwartym treningu fitness. Inspiruje i motywuje miliony Polaków do zmiany swojego życia i otoczenia na lepsze. Na social mediach obserwuje ją ponad 4 mln osób. Jest współwłaścicielką, współtwórczynią i udziałowcem w sześciu spółkach, realizujących projekty skupione wokół promocji zdrowego stylu życia - BeBio (sklep BeBio i platforma BeActive TV), Be Diet (diety online), Purella (zdrowe przekąski BeRaw i superfoods), naturalne kosmetyki beBio, Be Diet Catering oraz Mission Swim. Czuje się odpowiedzialna za otaczający ją świat, dlatego chętnie angażuje się w działania społeczne w szczególności wspierające kobiety. W 2020 roku została nagrodzona Gwiazdą Dobroczynności za działalność charytatywną.

Lefteris Kavoukis 

Założyciel i CEO BeBio sp. z.o.o., inwestor LEMA GROUP sp. z o.o., BEBIO COSMETICS sp. z o.o., PURELLA SUPERFOODS sp. z o.o., MISSION SWIM sp. z o.o. Trener osobisty, prywatnie mąż Ewy Chodakowskiej. Był iskrą, która zapaliła Ewę Chodakowską do rozpoczęcia drogi zawodowej związanej ze światem fitness. Swoją karierę rozpoczął w Grecji, gdzie prowadził m.in. cieszące się ogromną popularnością programy telewizyjne o tematyce fitness. Czepiąc ze swoich międzynarodowych doświadczeń w pracy z amatorami jak i profesjonalnymi sportowcami, wspólnie z Ewą Chodakowską założył i prowadzi firmę BeBio, działającą w sektorze wellness, która stała się fundamentem dla ich działalności biznesowej. Dzięki swojemu doświadczeniu i dobremu wyczuciu pomysły, w które uwierzy, zamienia w realne przedsięwzięcia z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii. Pod jego kierunkiem powstała  pierwsza w Polsce platforma cyfrowa fitness on demand – BeActive TV. Dzisiaj wraz z Ewą współtworzą siedem marek - platformę BeActive TV, diety online BeDiet, catering dietetyczny Be Diet Catering, sklep z akcesoriami BeBio, linię zdrowych przekąsek i bio żywności BeRaw (Purella), naturalnych kosmetyków beBIO, a także markę kostiumów kąpielowych Mission Swim. Mając świadomość odpowiedzialności, jaką niesie za sobą sukces, który osiągnęli - chętnie wraz z Ewą Chodakowską angażuje się w działalność charytatywną, jak również doradza początkującym przedsiębiorcom. 

 

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Naukowym Kołem Marketingowym „Kreatywni” oraz Women in Organisations, dlatego możecie liczyć na dawkę wiedzy z zakresu marketingu, a także ciekawej perspektywy kobiet jako liderów biznesu. 

Podczas spotkania będziecie mieli również okazję zadawać pytania na czacie! Wybierzemy najciekawsze z nich, na które nasi goście odpowiedzą Wam na żywo w trakcie sesji pytań i odpowiedzi!

 

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia o godzinie 17:00 na platformie Clickmeeting. 

Aby wziąć udział, musisz się zarejestrować (formularz rejestracyjny poniżej)! Upewnij się, że zrobisz to tak szybko, jak to tylko możliwe - dostępnych jest tylko 500 miejsc.

Rejestracja zakończona. Osoby zarejestrowane otrzymały wiadomość email z instrukcją dołączenia do spotkania.

Alicja Tomasiewicz
Kontakt
Alicja Tomasiewicz