Lider innowacji
28 Września
Lider innowacji - dzień otwarty online

Większość firm deklaruje że są innowacyjne lub chcą być innowacyjne. Skąd bierze się taka potrzeba? Jak firmy i ich liderzy przekładają zamiary na działania? Co sprzyja innowacyjności a co jej przeszkadza? Kim są liderzy innowacji i co robią na co dzień? O tym wszystkim dowiecie się i porozmawiamy w trakcie dnia otwartego studiów podyplomowych Lider Innowacji.

Zapraszam, kierownik studiów Rafał Kamiński

28 września, godz. 19.00 Zapisz się, otrzymasz link do spotkania.

Plan spotkania:

19.00-19.15 - Powitanie uczestników. Sesja informacyjna

19:15-19.45 - Wykład: Rola innowacji w organizacjach - dlaczego są tak ważne?

19.45-20:15 - Q&A dotyczące studiów i wykładów.

Prelegent
Kamiński Rafał
Rafał Kamiński

Mentor i trener biznesu. Projektant innowacji biznesowych, społecznych i technologicznych. Entuzjasta i metodyk zwinnych metod projektowania skoncentrowanego na człowieku (human-centered design). Facylitator i moderator pracy zespołów w podejściu: design thinking, outcome-driven innovation, lean startup, agile, scrum, lean UX. Certyfikowany auditor oceniający skuteczność procesów biznesowych, Green Belt Lean Six Sigma i Agile Scrum Product Owner (CSPO®). Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej ZNP i School of Form Uniwersytetu SWPS. Trener EY Academy of Business. Prelegent na konferencjach i wydarzeniach biznesowych. Ekspert ds. badań i testowania koncepcji Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w projekcie „PO-PO-JUTRZE 2.0 - Centrum Inkubowania Innowacji Społecznych w zakresie kształcenia. Customer Journey Owner w UPC Polska. Kierownik studiów podyplomowych i wykładowca na kierunku „Lider Innowacji” Akademii Leona Koźmińskiego. Wykładowca wizytujący Collegium Civitas na kierunku studiów podyplomowych „Innovation & Technology Project Management”. Z pasji trener młodych tenisa stołowego.

Pastuszka Agnieszka
Koordynator spotkania