14 Marca

Drodzy studenci!

Zapraszamy na Leothon Online czyli biznesowo-technologiczny hackathon Akademii Leona Koźmińskiego organizowany przez Kozminski Venture Lab wspólnie z Microsoftem i GovTech. W tym roku wydarzenie Leothon odbędzie się całkowicie w formie online, a partnerem merytorycznym jest PwC.

Pod czujnym okiem ekspertów z różnych obszarów zostaniesz prawdziwym konsultantem, a Twoje pomysły mogą zostać wdrożone w życie!

1. Pierwszym elementem Leothonu jest rejestracja oraz wzięcie udziału w zadaniu rekrutacyjnym na platformie online leothon.kozminskihub.com od 3 marca do 14 marca do godziny 23:59. Na tej podstawie nastąpi selekcja do części głównej konkursu.

Na rozwiązania zadania rekrutacyjnego czekamy do 14 marca do godz 23:59. Zadanie rekrutacyjne powinno być załączone indywidualnie przez każdego uczestnika, nawet jeśli opracowywane jest zespołowo. Wyniki zostaną podane do wiadomości do 17 marca.

2. Część konkursowa Leothonu online odbędzie się 29-30 marca. Szczegółów na temat części konkursowej zostaną przedstawione po rejestracji na platformie.

Nagrody:

• Konkursowa pula nagród 30 000 zł
  • Dodatkowa pula nagród o wartości 60 000 zł dla zwycięskich zespołów pod warunkiem wdrożenia rozwiązań w partnerskich miastach

Nie zwlekaj! Aplikuj teraz na leothon.kozminskihub.com i dołącz do wyzwania.

Dołącz do nas na wydarzeniu na Facebooku.

Ilość miejsc jest ograniczona! Do Leothonu przyjmujemy zarówno zgłoszenia indywidualne jak i grupowe (od 3 do 5 osób). Jeśli aplikujesz sam, zespół do wspólnej pracy znajdziesz podczas sesji networkingowej na hackathonie. Wydarzenie jest skierowane także do studentów innych uczelni, jednak wymogiem jest, aby w każdym zespole była co najmniej jedna osoba z Akademii Leona Koźmińskiego (student lub absolwent).

Organizatorem wydarzenia jest Kozminski Venture Lab we współpracy z Microsoft i GovTech.

Partnerzy: Microsoft, GovTech, PwC, Akademia Leona Koźmińskiego, oraz Samorząd Studencki ALK.

Pozdrawiamy Zespół Kozminski Venture Lab