LEOthon
21 Czerwca
LEOthon

Interesujesz się obszarem Machine Learning oraz Deep Learning? Ty albo Twój zespół macie kompetencje biznesowe, kreatywne lub technologiczne? Twoja głowa jest pełna innowacyjnych pomysłów?

Jeśli tak, ten hackathon jest właśnie dla Ciebie!

Głównym wyzwaniem hackathonu jest stworzenie rozwiązań dla niewidomych oraz niedowidzących klientów banku poprzez wykorzystanie sztucznej inteligencji i zaprezentowania ich przed jury! Ta edycja zostanie przeprowadzona online, abyś mógł dołączyć do nas z całego świata.

Dlaczego warto? LEOthon to doskonała okazja na wymianę wiedzy z profesjonalistami. Stawiamy na wzajemną naukę i świetną zabawę.

Konkursowa pula nagród rzeczowych wynosi aż 37 tysięcy PLN! Leothon odbędzie się w dwóch kategoriach: OPEN - gdzie Pracownicy oraz Partnerzy ING Banku Śląskiego będą konkurować razem z zespołami studenckimi oraz STUDENT -  gdzie udział będą brać wyłącznie zespoły studenckie. Zespoły mogą liczyć od 3 do 5 osób.

A to nie koniec atrakcji!  Dla każdego uczestnika przewidziany jest voucher na pyszny lunch #Pyszne.PL Nie zabraknie również trenera personalnego, który poprowadzi dla Was rozciągający trening!

Gościem specjalnym LEOthonu będzie Marcin Ryszka! Jest niesamowitą niewidomą osobą, która w swoim życiu z wytrwałością godną podziwu podejmuje walkę zarówno z codziennością, jak i realizując się jako sportowiec. To właśnie on będzie wspierał merytorycznie naszych uczestników!

LEOthon odbędzie się wirtualnie w dniach 21-22 czerwca.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 czerwca 15:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć udział wystarczy:

1. Zarejestrować konto na platformie: https://leothon.kozminskihub.com/  2. Dołączyć do wyzwania ING & Google Cloud 3. Rozwiązać i przesłać zadanie kwalifikacyjne. Pamiętaj, że zadanie rekrutacyjne powinno być załączone indywidualnie przez każdego uczestnika, nawet jeśli opracowywane jest zespołowo. Na zgłoszenia czekamy do 13.06 do godz. 23:59!

#AIwspieraNiewidomych Partnerzy: ING Bank Śląski, Google Cloud, Akademia Leona Koźmińskiego oraz Samorząd Studencki ALK.