Kozminski Summer Camp 2021
13 Września
Kozminski Summer Camp na Mazurach – coroczny obóz integracyjno-sportowy dla osób, które chcą poznać swoich przyszłych kolegów i zaliczyć WF.

Podczas wyjazdu będziecie mieć szansę integracji, a także skorzystać z oferty zajęć sportowych i naukowych. W programie imprezy integracyjne, ogniska, karaoke, dyskoteki, turnieje sportowe.

Ponadto każdy student wybiera przynajmniej dwa zajęcia sportowe lub jedne zajęcia sportowe i jedne naukowe. Prowadzący zajęcia to trenerzy i wykładowcy ALK. Poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych istnieje możliwość zaliczenia jednego semestru WF.

Zajęcia sportowe do wyboru:

• piłka nożna
  • koszykówka
  • siatkówka
  • samoobrona
  • kajaki
  • fitness/taniec

Program naukowy:

• Podstawy finansów
  • Symulacyjne gry decyzyjne

Obóz odbędzie się w terminie 13-17.09.2021, tradycyjnie już, w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym „Żabinka” położonym 20 km od Giżycka, jednego z głównych ośrodków turystycznych na Mazurach – wśród lasów nad jeziorami Gołdopiwo i Żabinka.

Koszt: 799 zł

Koszt obejmuje: zakwaterowanie (pokoje 2, 3, 4 lub 5-osobowe), wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), zajęcia integracyjne, sportowe i naukowe, transport, ubezpieczenie.

Wyjazd: 13.09 o godz. 9:00 spod ALK Powrót: 17.09 ok. godz. 15:00

Obóz tylko dla osób zaszczepionych przeciw Covid-19.

Rezerwacje i zapisy
ZAPISZ SIĘ