Koźmiński-Inspiracje
30 Listopada

Koźmiński – Inspiracje: „Mentalna strona biegów ultra”

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji spotkań z cyklu „Koźmiński – Inspiracje”, poprzez które chcielibyśmy zachęcić Was do zanurzenia się w materii innej od tej, którą zajmujemy się na co dzień.

Tym razem, wyjątkowo, spotkanie odbędzie się we wtorek zamiast poniedziałku, ale standardowo o godzinie 18:00!

Już w ten wtorek zajęcia dla społeczności Akademii Leona Koźmińskiego poprowadzi Patrycja Bereznowska.

„Mentalna strona biegów ultra” Jak utrzymać motywację do ciężkich treningów? Gdzie są granice w głowie biegacza? Jak pokonać kolejny kryzys podczas startów? Trening mentalny częścią planów treningowych. Czyli wszystko o tym, co dzieje się w głowie biegacza ultra podczas treningów i startów.

Kiedy: 30.11 (wtorek) godz. 18:00 Gdzie: spotkanie online (MS Teams)

Patrycja Bereznowska Urodzona w Rzeszowie, studia ukończyła z tytułem doktora na wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zawodowo trenuje konie i uczy jeździectwa. Ze sportem związana od lat młodzieńczych, jednak z bieganiem dopiero od 33. roku życia. Największe osiągnięcia: rekord świata w biegu 72 h i 48 h oraz poprawiane rekordy świata w biegach 48 h na bieżni mechanicznej, w biegu 24 h dwukrotnie. Mistrzyni świata w biegu 24 h i 72 h, wielokrotna medalistka mistrzostw Świata, Europy i Polski. Rekordzistka i zwyciężczyni najtrudniejszych na świecie biegów w tym Badwater 135, Spartathlon czy Portugal Trail 281 km.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA
TUTAJ